Россия готовит удар в спину из Приднестровья

1 минута
41,3 т.
Россия готовит удар в спину из Приднестровья

Ситуація на півдні України значно ускладнена в тому числі через провокативні дії російських військ в окупованому Придністров'ї, які готують удар у спину, блокують наші комунікації з Молдовою, надають ЗС РФ логістичну та розвідувальну інформацію.

Видео дня

Захоплення Маріуполя та вбивство захисників Маріуполя буде означати, що Росія намагається по-перше, за будь-яку ціну створити коридор до Криму з РФ.

А по-друге, у разі захоплення Маріуполя, Росія почне готувати напад на Миколаїв та Одесу, шоб захопити все наше чорноморське узбережжя та створити коридор на Придністров'я.

Звичайно, в цих умовах Укаїна не може ігнорувати цю стратегічну загрозу Одеській області, бо росіяни вдарять у спину, і зараз воюють проти нас, використовуючи Придністров'я. Російська військова база у Придністров'ї підлягає негайній демілітарізації.

Придністров'я має бути звільнено від російської окупації, демілітарізоване та передане під повний контроль дружньої нам Молдови, бо з точки зору міжнародного права ніякого Придністров'я не усніє, є тільки молдовська Трансістрія.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...