Генштаб предупредил о возможности нападения из Беларуси: имейте план на худший случай

1 минута
37,9 т.
Генштаб предупредил о возможности нападения из Беларуси: имейте план на худший случай

Генштаб предупредил о возможности нападения с Беларуси.

Видео дня

Это не новость, логично, что когда РФ собирает в Беларуси 100к+ особого состава, то это не для того, чтобы картофель в мундирах пожарить.

Далее текст на языке оригинала.

План зрозумілий, вони хочуть навернути енергосистему України і скориставшись панікою та втратою координації, та деморалізацією мирного населення запригнути як можна глибше, відкривши другий фронт та відтягуючи сили зі Східу та Півдня, блокуючи логістику "ленд-лізу" та зменшуючи наступальний потенциал ЗСУ.

План зрозумілий та логічний, все на поверхні.

Питання у тому – чи вийде це зробити та досягнути успіхів, або слабокоординована "міжнаціональна" групіровка вихватить пі*ди, і замість блокування логістичних артерій питання командування РФ буде у тому, як можна витягнути максимум особливого складу назад у Білорусь, тому що ЗСУ смажить картоплю у мундирах вже у буквальному сенсі. Подивимось як воно буде.

Але потрібно розуміти, що ми все ж таки заходимо у важку зиму, що окупанти будуть рватись як на Захід, так і на Київ. А це означає, що знов колони цивільних, знов бійці будуть витягувати сім'ї з домівок, що залишились у оточенні, знов на трасах будуть стояти автівки з біженцями, розрізані російськими "коробочками". І якщо цивільні вже не замислюються над питанням, як вони планують прожити ці кілька місяців і залишитись у живих – то час про це подумати.

Судячи по останнім наративам, життя цивільного українця для росіян не вартує нічого. І жахи Маріуполя, Бучі чи Бородянки будуть вже не вірогідною подією, а логічною місією росіян.

Так що майте план на найгірший випадок.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...