Российские войска охватила паника: Изюм готовится к жесту доброй воли

1 минута
82,5 т.
Российские войска охватила паника: Изюм готовится к жесту доброй воли

Російське Міноборони поставило завдання усім своїм пропагандистам показувати, що в угруповання ЗС РФ в Ізюмі, яке потрапило в оперативне оточення, нібито йдуть резерви. Навіть роліки показують, як якась колона кудись іде та кудись летить гелікоптер. Такі синхронні заяви показують, що частина російських військах охоплена панікою. Вони дивляться на карти, бачать, що основні магістралі постачання вже перерізані ЗСУ, бачать, що залишився один шлях відступу - по важкій дорозі до Осколу, і що командування не може гарантувати безпечний відхід з добре звареного котла.

Видео дня

Ізюм охоплений з трьох боків, і становище російських військ тут критичне навіть якщо дивитись на російські карти обстановки.

Такі панічні відеосюжети росіян показують, що російське командування дуже не впевнено у своїх військах та у своїх діях.

Тому судячи з дописів пропагандистів РФ, Ізюм готується до жесту доброї волі.

Ну і в такому разі усі колаборанти та зрадники мають готуватись до зачистки СБУ. Звільнення Ізюму неодмінно відбудеться.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...