Враг никогда не уничтожит "Азов" – мы благодарны за исторический подвиг

1 минута
35,7 т.
Враг никогда не уничтожит 'Азов' – мы благодарны за исторический подвиг

Вважаю, що саме зараз за рішенням військового керівництва на честь визнання високих заслуг перед народом Украіни, має бути створена штурмова бригада "Азов" у складі Збройних сил Украіни.

Щоб усі ті принципи на яких базується феноменальна боєздатність "Азова" - націоналістична ідеологія та порядки ОУН, натівська система управління та бойового застосування, сержантська школа, курси підготовки офіцерів, висока мотивація та ініціатива бійців, все це було організовано саме у армії, щоб наблизити нашу перемогу. Впевнений, добровольці в таку бригаду прийдуть - нам потрібні штурмові частини для наступу та активної оборони. Тим більше, що у складі ЗСУ діють п’ять "азовських" батальонів.

Видео дня

Щоб увесь світ бачив - ми вдячні "Азову" за цей історичний подвиг, і ми зробимо "Азов" ще більше, ще сильніше, ще потужніше, і ворог ніколи не зможе знищити "Азов", який став одним із символів українського бойового духу та звитяги.

Щоб коли буде наказ виконувати надважкі завдання навіть за великоі переваги ворога - бійці знали, що їхній подвиг буде увічнено українським народом.

Щоб родини та побратими тих, хто загинув і тих хто втратив здоров’я знали - народ та держава високо цінує подвиг героів, ми високо поважаємо те, що вони зробили, рятуючи до кінця усіх нас.

Щоб кожен з нас бачив - ми не забудемо пам’ять загиблих - і тому ми зробимо все, щоб урятувати живих - де б вони не були та за будь-якої можливості.

Живи, "Азов"!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...