УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Мирослав Гай
Мирослав Гай
Офицер, волонтер, военный журналист

Блог | 500 тыс. военных для ВСУ: сначала нужна линия обороны, чтобы не держать пополнение в "норах" и разбомбленных подвалах

500 тыс. военных для ВСУ: сначала нужна линия обороны, чтобы не держать пополнение в 'норах' и разбомбленных подвалах

Сейчас в обществе активно обсуждают возможные повестки в Дії.

Далі текст мовою оригіналу

А маємо обговорювати розбудову стратегічної лінії оборони з Дотами(довготривалими точками оборони), Дзотами (Дерево-земляними точками оборони), Мінами(викопаними укріпленнями в природних висотах, щось на зразок укріплень Хамасу), до речі "Міни" Сталіна досі стоять довкола Києва і не розвалюються, на відміну "третьої" лінія оборони 2014-15 го років, інженерними загородженнями, мінними полями, траншеями, протитанковими ровами, закопаними в землю ПУ, ТПУ, КСП, ЗКП, розосередженими сховищами для БК та озброєння тощо.

І все це має стати найвеличнішим будівництвом в історії сучасної України - понад 3000 КМ фронту.

Для цього потрібно залучити не тільки військових, а й державні та приватні підприємства, іноземних інвесторів, як робить РФ. І нарощувати, нарощувати, нарощувати, роками. Така собі Велика Китайська, читай Українська, Стіна.

Ця моя думка, звичайно трохи абстрактна та популістська, і для її втілення є багато ресурсних перепон: фінансових, інженерних людських, політичних і т.д.

Але це принаймні ідея, яка дозволила б тримати оборону не в "норах" і не в підвалах розбомблених міст і дозволило б обґрунтувати, для чого ще потрібно 500000 тисяч людей, яких висадять не в полі, а в укріп районі, як книжка пише.

Може я в чомусь не маю рацію? Поправте мене, якщо я неправий.

І це, на мою думку, має робити Держава.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...