План Путина: армия "ПМР" будет наступать не на Украину

1 минута
39,6 т.
План Путина: армия 'ПМР' будет наступать не на Украину

Американська розвідка вже який день наполегливо звертає увагу на загрозу Молдові з боку РФ. Та сама розвідка, повідомлення якої ми всі просто ігнорували, за що дуже дорого заплатили. Але не на часі. Хіба ні?

Видео дня

Менш з тим. Молдова. Я вже тиждень тому казав, що дві тисячі алкашів з "армії ПМР" наступати якщо і будуть, то не на Україну, а на Кишинев. І судячи з даних розвідки США це як раз і є план Путіна.

Швидко захопити адміністративні центри у Молдові, посадити свій уряд і отримати легитимацію від населення. Нагадаю, Молдова наглухо просрала інформаційний простір. І там дійсно будуть зустрічати алкашню з "ПМР" під російськими прапорами як асвабадітєлєй від "румунської хунти".

Це не жарт. Тут лише одне питання, а набіса Путіну Молдова? Можете тому що це хоч якось можна видати своєму бидлонаселенню за перемогу, якщо з Україною от така от срака вийшла?

- Поручик, а давайте искупаем коней в шампанском!

- Нет

- Ну тогда хоть кошку в пиве

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...