Хорошая новость для Путина

2 минуты
31,0 т.
Хорошая новость для Путина

Хорошая новость для путина...

Видео дня

83 года назад в этот день Третий Рейх Адольфа Гитлера проиграл Вторую мировую войну. Я не ошибся – именно 3 сентября 1939 г., в день, когда Германии объявили войну Англия, Австралия, Канада, Новая Зелландия, Британская Индия и Франция.

Впереди были захваты Гитлером Бельгии, Дании, Норвегии, Югославии, Греции и даже разгром Франции. Впереди были Дюнкерк и невиданный разгром Красной Армии в июне-сентябре 1941 года. И еще не бросили свою военную и экономическую мощь на чашу весов США. Но всем было ясно: Германия проиграла войну.

Далее текст на языке оригинала.

А Гітлера ж намагалися зупинити. Гітлера намагалися умовити. Гітлеру давали шанс відступити. Це якось проходить повз увагу більшості не істориків, але Гітлеру справді давали шанс.

Чому війна була оголошена лише через 3 дні після нападу на Польщу?

Ці дні пішли на оцінку ситуації та випрацювання рішення. І було вирішено дати Берліну шанс. О 9 годині ранку 3 вересня посол Великобританії в Берліні Невіль Хендерсон вручив канцлерові Німеччини Адольфу Гітлеру не ноту про оголошення війни, а лише ультиматум з вимогою вивести війська з Польщі на вихідні позиції.

Очевидці передають стан шоку, в який потрапив фюрер, отримавши ультиматум: він не вірив, що "гнилі західні демократії" здатні на радикальні кроки. Але він також не вірив у те, що за ультиматумом буде оголошення війни. Не вірив рівно 12 годин.

Після того, як війну було оголошено, Гітлер впав у ще більший шок, а його оточення вже відчуло пенькові мотузки на своїх шиях. Третього вересня 1939 року Герман Герінг, що був присутній під час оголошення ультиматуму, а потім і війни, вигукнув: "Якщо ми програємо цю війну, нам залишиться сподіватися лише на Божу милість".

Бог, як відомо, від нацистів одвернувся. Товстий Герман востаннє повечеряв ціанистим калієм. Його фюрер пустив собі кулю в лоба, не чекаючи на мотузку. Ріббентропа таки підвісили за шию.

Хорошая новость для Путина

До чого я все це і до чого тут пан путін? Історичних паралелей тут не може побачити лише фанатик "Третього Риму" (або "Русского мира"), дурніший, ніж Герінг і навіть Гітлер.

Путінська Росія Третю світову війну програла. Не 24 лютого 2022, а набагато раніше.

Путін, як і Гітлер, до кінця не вірив, що "гнилі західні демократії", ласі до грошей і дешевої російської сировини, підуть на радикальні заходи. Тільки не знаю, що там вигукнув якийсь бортников, дізнавшись про те, що у Рамштайні зібралася Антипутінська коаліція з півсотні держав, які контролюють 4/5 світової економіки та фінансів.

Не знаю, як закінчать своє життя Путін, Шойгу, Сурков, Лавров. Кажуть, міжнародні трибунали зараз до шибениці не засуджують – дають лише довічне. Це хороша новина для владіміра владімірича та його команди. Мабуть, для деяких це може бути єдиною втіхою. Слабенькою, щоправда.

А чому? Історію треба знати і робити з неї висновки, а не замовляти холуям написання її чергового варіанту на потребу поточним завданням божевільної ідеї побудови Третього Риму та світового панування в умовах ХХІ століття.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...