Как на самом деле происходит частичная мобилизация в России: данные разведки

1 минута
30,2 т.
Как на самом деле происходит частичная мобилизация в России: данные разведки

Оголошена в росії часткова мобілізація виявила реальне ставлення населення до воєнних авантюр злочинного керівництва країни-агресора.

Видео дня

За даними, які стали відомі Головному управлінню розвідки Міноборони, значна частина чоловіків призовного віку для ухиляння від мобілізації втекла за кордон або намагається відкупитися від призову за гроші. Окремі особи вдавалися до самокаліцтва, симулювали хвороби та навіть були готові отримати довідку про непридатність з психіатричних відділень лікарень.

Крім того, виявилося, що мо рф не спроможне якісно організувати забезпечення мобілізованих всім необхідним, тому більшість спорядження вони купували за власний кошт. Підготовка призваних проводилася в дуже стислі терміни або їх взагалі відразу з військкоматів направляли в район проведення бойових дій. Вже відомі факти загибелі та потрапляння в полон цієї категорії російських військовослужбовців.

Російське командування на фоні успішних контрнаступальних дій Збройних Сил України для приховування реальних втрат масово застосовує практику спалювання тіл загиблих, у тому числі нещодавно прибулих по мобілізації.

На тимчасово захоплених українських територіях російські окупанти, після проведення незаконних референдумів, посилили адміністративний тиск на місцеве населення шляхом переведення всіх сфер життєдіяльності на російське законодавство.

Зокрема, почали примусово націоналізувати місцеві підприємства та майно і передавати його під керівництво так званих місцевих адміністрацій.

Незгодних з такою націоналізацією залякують кримінальною відповідальністю з відбуттям покарання на території рф.

В освітній сфері окупантами в наказовому порядку до місцевих навчальних закладів доводяться вимоги російської пропаганди, спрямовані на виправдання військової агресії та нав’язування російського трактування історії.

Як приклад – до навчальних закладів на тимчасово окупованій території Запорізької області надійшло розпорядження, яке зобов’язало вчителів навчальних закладів в обов’язковому порядку проводити заняття з метою пропаганди "руського миру" та пояснення необхідності проведення референдуму для місцевого населення. Для вказаного заходу було підготовлено спеціальні пропагандистські тексти.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...