Неудачный пикник российских оккупантов: около 200 теперь не видно в тепловизор

1 минута
31,1 т.
Неудачный пикник российских оккупантов: около 200 теперь не видно в тепловизор

Ок, панове. Тут мені одна людина (який я довіряю) повідомила, мовляв в селі Чкалове, Херсонської області російські окупанти зібралися на пікнік.

Видео дня

Зосередилися, нагнали тєхніки, включили гучно музику, вживали алкогольні напої і загалом погано себе поводили.

9.06.22 близько опівночі (тобто після початку комендантської години) за координатами скупчення цих нігадяєв, якісь хороші люди запустили ракету "Точка - У"...

Як результат, постраждало близька 300 хуліганів.

Через те, що хулігани мали при собі чимало забороненої піротехніки, почалась цієї піротехніки детонація. Це завадило евакуйовувати поранених, і до ранку близька 200 хуліганів, набули ефекту невидимості в тепловізор.

Ніт, ніяких фото і відео сьогодні не буде. У вказану інформацію ви можете, або повірити, або ні.

Проте, зовсім не для простої голослівної констатації, я вам це написав. Шила, як то кажуть в мішку не сховаєш і нажаль, кожного дня наші втрати, дійсно, іноді доходять до 100 осіб вбитими.

Уві, це не АТО, а справжня війна досить високої інтенсивності, та сама "війна, а не ато", якої "жадали" всі ті, хто мав розкіш АТО не помічати, чи вважати її "незаконною"...

Проте, важливо розуміти, втрати ворога дійсно є ЗНАЧНО більшими. Однією з причин, цього є (внізапна) відсутність (чи вкрай низька якість) домедичної допомоги як такої.

Мораль сєй басні такова: такмед не завадить нікому, турнікет - не важкий і не займе багато місця в сумочці, чи кишені. Це простий спосіб, підвищити свою виживаємість навіть в умовах "мирних" міст, на які продовжують падати російські ракети.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...