Ответ Беларуси: почему "жахнуть по Гомелю" – не получится

1 минута
31,3 т.
Ответ Беларуси: почему 'жахнуть по Гомелю' – не получится

Деякі речі, мені здаються настільки очевидними, що про них вродє і взападло писать. Але...

Видео дня

Чому українські війська не атакують цілі, розташовані на території РБ, незважаючи на те, що Білорусь є союзником (нехай і пасивним) держави агресора, яка відома як Російська Федерація?

Так от, робиться це для того щоб мінімізувати щанси долучення наземних військ РБ до вторгнення.

Чому так.

Сам Лукашенко розуміє, що відряджати свою армію воювати з Україною - це всрата халепа. Бо РБ тоді не тільки міжнародну ізоляцію, а ще ц лютих піздюлей отримає від злих сонечок, яких в цивілізованому світі називають Армією України.

Відповідно, Лукашенко усіляко тягне кота за яйця, укладає свою державу під РФ, демонстративно лиже Путіну задницю, але війська не залучає.

Логічно, що Путін на Лукашенку тисне у різні способи. Зважаючи на те, що РБ від РФ сильно залежна, то викручуватися картопляному диктатору дуже складно. Він як злочинець із кіно, якого шантажують і схиляють до вчинення злочину інші злочинці.

В поліцію наш "герой" піти не може, бо посадять на довічне, а вчиняти ще один злочин він не хоче вбьють.

Але, якщо Україна завдасть удар по РБ першою, то тиснути на Лукашенка буде не тільки Путін, а і підігріте роспропагандою "обсчествєнноє мнєніє". Мовляв "фашисти напалі" і те де і те пе.

Як вже було сказано, війська РБ дуже вірогідно отримають у нас пізди, але (!!!!) в процесі відбиття цього нападу, загине певна кількість українських громадян (як військових, так і цивільних). В той же час, війська які матимуть займатися армією РБ - не зможуть бути застосовані проти РФ, що призведе до ускладнень на південному, та східному напрямках.

При цьому, незалежно від стану справ на полях битв, пускать ракети по українських містах - РФ не припинить.

Отже, як би патріотично налаштованим користувачам ФБ не хотілося б, просто так і без важких наслідків "жахнуть по Гомелю" - не вийде.

Я сподіваюсь, що і надалі армія РБ буде лише спосерігачем у всій цій історії.

Окрім того, я сподіваюсь що настане момент, коли РБ "рєзко і нєожиданно" перестане бути союзником РФ і "стрибаючи у останній вагон потягу" долучиться до коаліції країн, які перемогли РФ.

Приблизно, як Італія, під час другої світової.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...