Блог | Почему Путин не может объявить мобилизацию

Почему Путин не может объявить мобилизацию

Російська мобілізація.

Видео дня

У телеграм-каналах того ж Стрелкова та інших говорящих дуп РФ вже не раз підіймалося питання необхідності російської мобілізації, якщо вони взагалі планують якось конкурентно воювати у майбутньому.

І є непорозуміння, чому "хороший цар" Пуйло не робить таку необхідну мобілізацію. Цапами відбувайло ставлять Шойгу та інших, бояре погані, а цар ну ви в курсі.

Спробую пояснити, чому це питання - дуже боляче для Путіна.

Ну поперше - для мобілізації потрібно мати резерви. Одягу, їжі, техніки...а цього немає. Провалити екіпірування та озброєння мобиків у експедиційній операції з такою активностю - це обректи їх на смерть.

І по друге - це просто жалюгідний ітог для всієї військової машини РФ. Жителі РФ виходить платили налоги, жили як бічі, бо ім два десятиріччя розповідали як "росте процент жиров" у російській армії. Ось ця вся контрактна армія, телеканал Зпізда, прійомкі, не смєшитє наши Іскандєри, все то, що піарили, чим залякували Запад, і в що самі повірили - воно просто бульбашка, ніякої другої армії світу немає, є просто велика країна яка буде мобілізувати народ та загоняти його в окопи як діди воювали.

При тому що російський народ не хоче воювати. Вони хочуть п*здіти про то як хтось прийде та всіх роз*бенить, але патріотизм росіян виключно диванний. І коли іх поставлять перед таким фактом - ну, на фоні нарощування внутрішних проблем, таку масу людей, да ще й зі зброєю кадирівці у узді вже можуть і не втримати.

І так, у нас теж не все добре, але у скрутний час в нас знайшлась та необхідна активна кількість людей, що зупинила російський наступ.

У РФ людей які б ідейно шли воювати у необхідній кількісті не знайшлося.

Тому Пуйлу дуже не хочеться казати про мобілізацію. Це автоматично визначає програш його військової доктрини, та розрахунків з якими він ввязався у цю війну. Тому судячи по всьому російську армію будуть і надалі запоівнювати людьми з глибинки та зеками.

І це у той час коли тисячи нашіх військових проходять навчання на натівських базах.

Як там казав Пуйлуша у перші дні: - Ми готови к любому развітію собитій...

Ну що, пісюномордий, як тобі твоя готовність?

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...