Политику и военную целесообразность в Украине следует разделять, как в НАТО

1 минута
19,8 т.
Политику и военную целесообразность в Украине следует разделять, как в НАТО

Для мене Валерій Залужний беззаперечний авторитет.

Причин багато. Але головна, що він готовий воювати і знищувати ворогів за Україну, її Незалежність та суверенітет. І робить це щодня.

Те, що періодично бувають непорозуміння з політиками, говорить тільки про те, що Залужний займається не політикою, а війною.

І це ідеальний баланс. В демократичній країні так і має бути. Бо є доцільності політичні, а є військові і вони часто не співпадають.

Як вирішили, чи спробували вирішити, це в НАТО.

Видео дня

НАТО військово-політичний блок. Там є політики та уряди країн членів НАТО, є військові, яким пофіг на політику, а є прокладка між ними - Військовий комітет, який здійснює взаємодію між політиками та військовими. Функціями Військового комітету НАТО є участь у розробці військової політики і доктрини НАТО, надання рекомендацій щодо військової політики і стратегії для Північноатлантичної ради, консультації Північноатлантичної ради з питань санкціонування військових дій, рекомендації іншим керівним політичним органам НАТО щодо заходів, необхідних для забезпечення колективної оборони країн-членів НАТО, а також необхідних для реалізації рішень, пов'язаних з операціями та місіями НАТО.

Взагалі, в НАТО складніша структура, але принцип такий - Політики, Комітет, Командування Операцій та Об'єднаних Сил в Європі.

В Україні схожу функцію Комітету частково виконує РНБО.

Але є сенс до повернення військово-політичних радників, які є військовими, але ще й розуміються на політичних комунікаціях. Такі собі перекладачі з української на українську, або, якщо хочете, з військової мови на політичну і навпаки. Ми прийдемо до цього рано чи пізно, от побачите.

НАТО теж свого часу прийшло. Політику і військову доцільність слід розділяти, але робити між ними містки, аби вони доповнювали одне одне.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...