После разгрома армии "мобиков" Путин проиграет окончательно

1 минута
29,7 т.
После разгрома армии 'мобиков' Путин проиграет окончательно

Некоторые из нас предполагали, что срочное решение Путина о мобилизации было обусловлено событиями на саммите ШОС в Самарканде. Том самом саммите, на котором доминировал глава Компартии Китая Си, тогда как Путин сидел на приставном стуле.

Видео дня

По моим данным, в кулуарах саммита Си и премьер Индии Нарендра Моди поставили Путину ультимативное требование поскорее закончить войну. Он ответил, что закончит как можно быстрее.

Далее текст на языке оригинала.

Путін повернувся із саміту дуже розлюченим, зрозумівши що тиха підтримка Китаю та Індії скоро може закінчитися. Тому пішов ва-банк з мобілізацією, адже в його розумінні швидше закінчити війну – означає швидше знищити Україну.

Тому, на осінь та зиму треба готуватися до хаотичних спроб наступу за тактикою Жукова – будуть гнати на нас м’ясо з заградзагонами позаду. Не тільки на Півдні та Сході. Окрім того, неминучі атаки на інфраструктуру.

Єдиний трохи обнадійливий момент полягає в тому, що розбивши армію мобіків після регулярної армії (а наші реальні, а не оральні, аналітики вважають, що по суті регулярна армії Росії перестала існувати як єдиний організаційно-управлінський організм) Путін програє остаточно.

Далі лишається ядерна зброя. Але я не бачу поки що реальних механізмі застосування ЯЗ Путіним, враховуючи загальносвітовий консенсус, включно із Китаєм, щодо того, що ядерний удар допустити не можна. Є позиція, що спільна західно-китайська розвідмережа в системах вищого ешелону влади та армії РФ зможе зупинити це в разі ухвалення Путіним рішення щодо застосування ЯЗ проти України.

Такі поки що справи!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...