newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Юрий Бутусов
Юрий Бутусов
Журналист и военный эксперт

Блог | Раскрытие материалов по Иловайску – это уважение к погибшим героям

Раскрытие материалов по Иловайску – это уважение к погибшим героям

День памяти павших защитников Украины.

День памяти героев Иловайска, погибших в колонне во время прорыва 29 августа 2014 года.

Далее текст на языке оригинала.

Матеріали розслідування по Іловайську – хто чим командував, хто віддавав накази, про що йшла мова на нарадах, у яких кабінетах, хто намагався врятувати людей, а хто намагався навпаки нічого не робити, чому був такий безлад – все це досі засекречено. Хоча здавалося б – чому? Навіщо секретність по Іловайську під час великої війни? Хай суспільство побачить хоча б протоколи допитів та висновки експертизи. Зараз вже ніяких таємниць у тій далекій історії не може бути. Я вимагав цього 9 років. Генпрокурор Венедиктова навіть обіцяла розсекретити усі матеріали по Іловайську у 2020 році, але так і досі не розсекречено жодного документу.

Видео дня

Впевнений, що покази усіх учасників подій по Іловайську мають бути оприлюднені, а висновки слідства та тактичної експертизи по справі стануть відкриті для суспільства. І це потрібно якомога скоріше.

Розкриття усіх даних по Іловайську – це повага до загиблих героїв. Це єдина гарантія, що з трагедій, де гине багато людей в Україні, почнуть робити висновки.

Якщо буде відкрита правда по Іловайську – значить буде відкрита з часом правда і по здачі півдня, розмінуванню Чонгару та інших мостів, і по оточенню Маріуполя, і по усім іншим операціям, з яких не були зроблені правильні висновки.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...