России не станет, а Украина — будет

1 минута
23,8 т.
России не станет, а Украина — будет

На 107 день війни 78% росіян схвалюють діяльність путіна, а 80% вірять йому. Це — опубліковані сьогодні, результати всеросійського соцопитування.

Видео дня

Не треба заколисувати себе ілюзіями, що вони нічого не знають про звірства своїх "сограждан" в Україні. Все вони знають. Просто, вони — такі. Вони не надто переймаються майже 32 тисячами знищених своїх солдатів. На убитих, замордованих українців їм просто плювати. Жодних емоцій. Від слова "взагалі".

Вдертися в чужу країну? Знищувати її? Знищувати її людей, старих, жінок, дітей? Шантажувати світ голодом, ядерною війною? Так, це ж просто прекрасно! путін — веди!

"Ми хочемо жити. Наші сусіди хочуть бачити нас мертвими. Це залишає не надто багато простору для компромісів." Це — слова, які колись сказала Голда Меїр про боротьбу свого народу.

Вже 107 днів після восьми років, а в дійсності, після багатьох століть, ми, українці, дуже добре розуміємо сенс цих слів. Бо ми вже стільки днів, років і століть запекло боремося. Бо ми хочемо жити. Вільно і гідно. Без компромісів. Тому — росії не стане, а Україна — буде.

Переможемо!

Слава Україні!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...