Александр Турчинов
Александр Турчинов
Экс-секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины

Блог | Отряд спецназа "Азов": задача руководства страны спасти наших героев!

Отряд спецназа 'Азов': задача руководства страны спасти наших героев!

5 травня, 71 день війни, 8 років тому було створено загін спеціального призначення "Азов".

Видео дня

Коли почалась війна в 2014 році у нас не було боєздатної армії та сучасної зброї. Потрібно одночасно було відновлювати боєздатність збройних сил, проводити мобілізацію, відбудовувати оборонно-промисловий комплекс. На все це потрібен був час. Саме тоді в проломі за Україну стали добровольчі батальйони, які йшли у бій, в чому приїхали з дому, – без касок та бронежилетів, лише з легкою стрілецькою зброєю. Саме так, 8 років тому, на початку травня, був створений добровольчий батальйон "Азов", який покрив свій військовий шлях славою, а сьогодні є прикладом мужності, сили духу і професіоналізму.

Зараз полку "Азов" не до святкових урочистостей, – вони із останніх сил захищають Маріуполь, в повному оточенні ведуть жорстоку боротьбу, взявши на себе найпотужніший удар російської армії, скували їх на півдні.

Сьогодні завдання військово-політичного керівництва країни – зробити все, щоб врятувати наших героїв!

8 років слави, 8 років перемог, 8 років безсмертя! З днем народження, герої!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...