Верховного психопата россии подчиненные считают дураком: прилеты по Одесщине и бегство со Змеиного как доказательство

2 минуты
78,2 т.
Верховного психопата россии подчиненные считают дураком: прилеты по Одесщине и бегство со Змеиного как доказательство

Ночные прилеты по Одессе – это попытка орков отомстить за Змеиный. Но гремучая смесь кривожопых рашистских ракетчиков и слеповатых шойгу-разведчиков в результате обернулась очередным ударом по обычным гражданским объектам области.

Далее текст на языке оригинала

Уже не таємниця, що по Зміїному декілька днів працювали українська самохідна гаубиця "Богдана", французька CAESAR, ракетні системи залпового вогню "Град" та "Ураган", а також багато чого літало у повітрі, про що поки не варто говорити. Мої джерела повідомляють, що російське військове командування було надзвичайно роздратоване втратою острова, з якого відомий російський військовий корабль відправили за правильним маршрутом, тому шойгунятам було поставило дві задачі:

Видео дня

⁃ розвідці – знайти колону українських артилеристів, які на той момент уже накивали пʼятами;

⁃ ракетникам – знищити ціль.

І тут спрацювало традиційне орківське раздолбайство. Розвідники не придумали нічого кращого, ніж назвали місце тимчасової дислокації українських військових навмання. Саме через "намальовані" розвіддані орки часто "накидають" по обʼєктах, де і близько немає наших військових складів, ремонтних баз чи власне військових. Таких випадків було чимало, і я незабаром розповім про ще один такий резонансний епізод.

Це одна частина історії. Друга полягає в тому, що орки не можуть поповнювати запаси високоточної зброї, оскільки до її складу входять мікросхеми та інше обладнання, яке росіяни закуповлювали в США та інших країн, тобто - у всіх тих, хто сьогодні забанив ордостан. В результаті "друга армія світу" вимушена використовувати ракети, які ще памʼятають Хрущова, ХХ зʼїзд КПСС та раннього Брежнєва, коли той ще не чмякав і пересувався без сторонньої допомоги. Цю зброю можна назвати високоНЕточною.

Результат ми всі можемо бачити: знищення туристичних баз, ураження житлових високоповерхівок та жертви серед мирного населення.

Тут варто звернути увагу на два аспекти:

⁃ з воєнної точки зору, звільнення Зміїного та знищення так званих вишок Бойка (підбитих напередодні) за своїм значенням не менше, ніж потоплення крейсера "Москва". На вишках розташовувався командний пункт орків, а на острові - потужний комплекс радіолокації, радіоелектронної боротьби, протиракетної оборони, ППО. Ці два обʼєкти в значній мірі компенсовували втрату крейсера та прикривали орківський флот. Без Зміїного, наприклад, рашистам практично неможливо штурмувати Одесу з моря. Також це, в принципі, важливий крок до деблокади наших портів;

⁃ українські військові розповідають, що орки тривалий час утримували острів ціною надзвичайних жертв, навіть ірраціональних. Це має одне пояснення: втрачати цілі підрозділи російським воєначальникам набагато простіше, ніж засмутити свого верховного психопата. Іншими словами, смерті менш значимі, ніж погані звіти Пукіну.

Показушність орди також підтверджує відео фосфорних бомбардуваннь Зміїного російською авіацією, що опублікував Валерій Залужний. Це означає лише одне: орки хотіли показати, що там закріпилися ЗСУ… хоча планів таких у наших не було і близько!!

Тобто це бутафорія, аби доповісти своєму верховному психопату про успішне знищення супротивника… якого там і близько не було.