Все сливают всех: в ОРДЛО началась внутренняя война

1 минута
96,4 т.
Все сливают всех: в ОРДЛО началась внутренняя война

Очень интересная информация приходит от моих знакомых в спецслужбах.

Видео дня

После получения Украиной точного оружия и его использования на временно оккупированных территориях Донецкой и Луганской областей началась "зрада". ФСБ и ГРУ ведет активный поиск агентов и "предателей", сотрудничающих с украинскими властями. Истерика достигла такой интенсивности, что там началась внутренняя война.

Одни силовые органы коллаборантов не доверяют другим, а всем местным не доверяют российские кураторы и военные.

Далее текст на языке оригинала.

Це має під собою ґрунт. Як мені повідомляють, по каналах спецслужб до України приходять числені запити від місцевих колаборантів, які готові за амністію та гарантії безпеки допомагати нашим збройним силам виявляти точки концентрації російських військ, штабів та складів.

Інколи це контрольовані зливи, які продукують самі спецслужби Росії. Вони залюбки зливають нам дані про "кадирівців" та "вагнерівців", адже ті нагло втручаються у всі бізнес-теми, піджимаючи під себе грошові потоки на окупованих територіях.

Всі зливають усіх. І здається ніхто вже не вірить в те, що Росія втримається на окупованих територіях.

Тому побажаємо удачі усім сторонам цих розборок. Нашим колаборантам, як тим, хто перебуває на найнижчих щаблях "харчового ланцюга" треба ухвалювати для себе рішення.

Умовний термін за координати для HIMARS – краще, ніж підвал кадирівців!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...