Блог | Вскоре Z-патриотов ждут "депрессия", а за ней уже и "принятие"

Вскоре Z-патриотов ждут 'депрессия', а за ней уже и 'принятие'

Підсумки дня

  1. Ніч була тривожна, але масованих обстрілів крилатими ракетами вже не фіксувалося. Якщо хтось від нудьги або заради дослідження життя одноклєточних читає ТГ-канали Z-експертів, то ви, напевне, читали їх головний наратив після понеділка: "Вот так вот нада воєвать! Хорошо, но мало! Нада так каждий дєнь. Надємся, что так і будєт". Ніх*ра нє будєт. Їх стадія прийняття неминучого поки що "торги". Вони ніби торгуються із своєю владою "ну єслі мол вот так вот воєвать будєтє, ми закроєм галаза на всє про*оби і не будєм совнєваться во власті". Тільки от є одна проблема – ну не можуть вони фізично тримати такий темп обстрілів. Просто немає такої технічної можливості, бо… Бо все старе, або спиз*ене, або вже нема. Тому незабаром Z-патріотів чекають "депресія", а за нею вже і "прийняття".
  2. ГОЙДА! Саме з таким гаслом новий командувач ординським шоблом "хенерал Трєвожний", вирішив відправити в атаку на Півдні 6 гелікоптерів! ХУ*ОЙД@ – сказали наші птіцєлови та за рекордні 18 хвилин приземлили 4 з 6 гелікоптерів. Як кажуть в Одесі: "і шо оні етім хотєлі сказать?". Такого позору не було навіть при штурмі Гостомеля. Це реально рекорд! Переконаний, що старий маразматик з бункера не помилився з новим командувачем – он то – что надо! Також наші ППОшники сьогодні приземлили мінімум 10 шахідів.
  3. Поки "хенерал Трєвожний" писав свій звіт про про*обані вєртольотні лопасті, ЗСУ звільнило в погані ще 5 населених пунктів у Херсонській області. А біля Сватового немиті відчувають сильний свербіж в районі тестікул, який повідомляє їм, що часу на звалити залишилось зовсім мало.
  4. 10.000 українських військових закінчили навчання в Британії та повертаються в Україну, щоб палити дірявих.
  5. 4 нові Хімарси, які вчора приїхали в Україну, вже на фронті роблять немитим нє хорошо.
  6. Кремлівський недофюрер назвав українські спецслужби терористами і в той самий день визнав терористичною організацією (і це не жарт!!!) Facebook. Тепер весь Світ вкотре переконався, що недофюрер – довбодзьоб!
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...