Плюс 137 тысяч: зачем Путин увеличивает армию?

1 минута
19,8 т.
Плюс 137 тысяч: зачем Путин увеличивает армию?

1. Не умением, а числом. Це головний девіз російської армії останніх століть. Інакше воювати вони не вміють.

Видео дня

2. Путін не може провести відкриту мобілізацію. Скрита провалюється. Тому це буде гібридна мобілізація. І тут все буде складно: народ точно цього дуже боїться.

3. Треба лякати Захід. Зараз багато хто вважатиме, що це крок до подальшої експансії на Захід. Насправді - це латання дірок, які вже видні після 6 місяців війни.

4. Реально ці 137 тисяч з‘являться не раніше середини 2023 року (оптимістичний сценарій). А ще їх треба навчити, одягнути і озброїти.

5. Вибираючи між модернізацією техніки і вкладанням грошей саме сюди, генерали Путіна ідуть перевіреним способом: трупів забагато не буває.

6. Путін прийняв рішення воювати до останнього. В перспективі 6 місяців пересічні росіяни відчують погіршення життя. В перспективі року - РФ буде відчувати себе достатньо погано.

7. Наше ключове завдання витримати. Насправді, у них немає сил для того, щоб зламати ситуацію на фронті. Але нам потрібно більше зброї.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...