США и страны НАТО будут поставлять без ограничения любое оружие в Украину

1 минута
49,1 т.
США и страны НАТО будут поставлять без ограничения любое оружие в Украину

На мою думку у питанні військової допомоги Україні відбулися якісні зміни – США та інші провідні країни НАТО прийняли стратегічне рішення про постачання без обмежень будь-якої зброї (окрім зрозуміло ядерної) до України.

Видео дня

Знято вето на постачання важкого та наступального озброєння, танків, дальнобійної та великокаліберної артилерії, протикорабельних ракет, навіть систем ППО. Зрозуміло, в першу чергу наші союзники будуть орієнтуватися на радянські зразки, оскільки вони не потребують багато часу на їх вивчення для застосування на фронті.

Як повідомляють неофіційні джерела Інформаційної оборони, таке рішення було прийнято з огляду на декілька факторів.

Перший – героїчна боротьба українських Збройних Сил, які надали гідну відповідь російським окупантам, вміло використовуючи передану до України західну зброю.

Другий – ціна перемоги України.

Через декілька днів на Сході України відбудеться вирішальна битва російсько-української війни. Незважаючи на значно вищий рівень тактичної підготовки воїнів ЗСУ, стратегічний та оперативний рівень українського командування, Україна програє росії за кількістю броньованої техніки, систем ППО, літаків. ЗСУ негайно потребують важкого озброєння та систем ППО, без яких майже неможливо виграти цю війну.

І на останок для США поразка росії є критично важливою з огляду на подальший розвиток геополітичної ситуації, створення нової системи світової безпеки. Тому і було прийнято рішення про поставку зброї до України без будь-яких обмежень та у найкоротші строки.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...