Украина – невозможное возможно

1 минута
33,0 т.
Украина – невозможное возможно

19 лютого, за п’ять днів до початку війни, президент летів на Мюнхенську конференцію безпеки. На ту саму, на якому йому сильно радили не їхати з міркувань безпеки.

Ми сиділи разом - Володимир Зеленський, Андрій Єрмак, Андрій Сибіга, Резніков Олексій, я - і в режимі брейнстормінгу доточували його виступ. За декілька годин цю вже виголошену промову назвуть історичною, але на той момент ми все ще над нею працюємо.

Остання дискусія, яку ми мали, це - план Маршала чи ленд-ліз? В тексті треба було залишити щось одне.

"Ленд-ліз, - зрештою сказав президент - це зараз важливіше".

Видео дня

У тексті виступу ви почули таке:

"Що ще ми можемо зробити зараз? Створити для України Фонд стійкості та відновлення, програму ленд-лізу, постачання новітніх озброєнь, техніки, обладнання для нашої армії – армії, яка захищає всю Європу".

Після цього ми почали працювати над реалізацією. Як і всі гарні амбітні ідеї, її спочатку сприйняли із скепсисом. Нам пояснювали, чому зараз не до ленд-лізу, чому нам не потрібен ленд-ліз, а потрібно щось інше, і т.п.

Але!

19 лютого 2022 року - офіційний день народження ленд-лізу як складової зовнішньої політики України

28 квітня 2022 року - Палата Представників Конгресу США ухвалила "Закон про ленд-ліз для захисту демократії в Україні"

Україна - неможливе можливе.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...