Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | ФСБ разогнала "зраду" в британской прессе: очередная манипуляция российских спецслужб

ФСБ разогнала 'зраду' в британской прессе: очередная манипуляция российских спецслужб

Сьогодні українські медія рознесли по добрій волі публікацію, підготовлену, судячи з усього, в ФСБ. Тільки тому, що її опублікувала британська Independent.

Видео дня
ФСБ разогнала "зраду" в британской прессе: очередная манипуляция российских спецслужб

Спершу трішки про меседжі самої статті: озброєнь у росіян у 20-40 разів більше, ніж у нас, українські воїни деморалізовані і є чисельні випадки дезертирства, нашим полоненим гнити у російських в’язницях роками, бо їх немає на кого обмінювати. Ага, і у нас ще й майже повністю вичерпався боєкомплект, західна допомога йде повільно, тому росіяни намагаються використати ситуацію по повній, аби прорвати нашу оборону.

До цієї статті ще не вистачає невеличкої перчинки у вигляді заголовка "Україні пора сушити бойові весла"… тобто – здаватися. Ось такий собі абсолютний антиаристович британського розливу. Але тут сам час подивитися, хто є власником видання, яке з англійської перекладається як "Незалежний". А там цілком залежні люди, при чому – від Кремля. Погляньте у Вікіпедію: на початку минулого десятиріччя її викупив російський КГБешний олігарх Олександр Лєбєдєв, а зараз володіє син – Євген.

Запитання: чи бувають колишні КГБісти? Бувають, бо сьогодні ця контора називається ФСБ… Далі думайте вже самі…