Виталий Дейнега
Виталий Дейнега
заместитель минстра обороны Украины, основатель фонда "Повернись живим"

Блог | Хватит бояться нового наступления на Киев. И вот почему

Оккупанты собирают силы, чтобы опять пойти в наступление на Киев

Росіяни, схоже, таки зклепають військо з палок та гівна і підуть через кілька місяців з півночі. 10 причин чому це непогано:

  1. Ефекту раптовості не буде – будем зустрічати. Думаю що копаніри під арту в лісах вже риються, вибухівка під дамби та мости кладеться, а офіцерський склад вже планує різні сценарії.
  2. За цей час їх військо буде саме з палок і гівна. Найбоєздатніших ми поклали в лютому-березні. А тут буде стара техніка і який попало особовий склад. Welcome!
  3. Північ – це ліси і вузькі дороги. Хаймарс і м777 таке люблять
  4. Весна – це болото і багно в якому техніка чудово губиться. Трактористам приготуватись.
  5. Наші бабусі давно навчились давати координати артилерії між актами сапання городів. Треба подбати щоб у них був зв‘язок.
  6. Напад на Київ – це прекрасний стимул для партнерів дати нам великі стволи. Сорі, але для них емоційно це сильніше за Бахмут.
  7. Повітря як було так і буде спірним. Patriot нам в руки.
  8. JDAM+HARM – це те що треба щоб наші штурмовики не сумували на цій дискотеці.
  9. Після цього у них не буде навіть палок. Тільки гівно. Далі буде агонія і наша Перемога.
  10. Ми всі розуміємо ціну. Але за закриття питання з сусідами років так на 30-50 вона не захмарна. Тому готуємось, вчимо хто тактику, хто такмед і допомагаємо армії.
disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...