УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | История с Бахмутского фронта, или Когда случаются чудеса

История с Бахмутского фронта, или Когда случаются чудеса

Как-то три бойца 93-й Холодноярской бригады на юге от Бахмута отправились на свои позиции. Обычная рутина, но под обстрелами врага. Вдруг орки начинают накрывать их артой. Ребята на тапки и обратно, к своим. Однако от взрыва один растерялся и побежал в сторону п***ров.

Далее текст на языке оригинала.

Наш дрон це бачить, але ніяк не може попередити бійця, бо в того немає рації. Вона залишилася в інших двох. П*д*рський дрон теж це бачить, і 4 орка вирушають на перехоплення нашого бійця. Вони залітають в бетонну трубу (такі заривають в землю, щоб через них проходила вода при паводках) і чекають на ЗСУшника. А він біжить в їх бік і навіть не здогадується про засідку.

Наші, які бачать з дрона всю картину, пускають FPV з РПГ. Дроновод майстерно заводить дрон прямо в бетону трубу, заряд РПГ б’є в спину першого орка, і кумулятивний струмінь прошиває всіх чотирьох орків. Дроновод та всі, хто це бачив на екрані – просто в шоці від такого фарту!

Наш боєць спокійно пробігає повз бетону трубу де на нього вже не чекає небезпека, але продовжує бігти в бік під*рів. Ще кілька десятків метрів і йому на зустріч вибігають п’ять орків та беруть в полон. Наші з дрона бачать, як його обшукують, знімають розгрузку, бронік та шолом. Ну і морально вже прощаються з побратимом.

Аж раптом, дроновод FPV-шник, в ейфорії від першого страйку, знову жене дрон-камікадзе в бік п*д*рів. Підлітає і… ну а шо тут зробиш? Вони не в трубі, їх 5. Вони розосереджені по території а в центрі наш боєць, який може постраждати від вибуху. І FPVшник просто починає розгублено робити коло на під*рами.

І тут відбувається екшн:

– Орки помічають дрон, кидають нашого бійця і в паніці починають бігти до своїх від дрону.

– Наш боєць, розвертається і починає бігти туди, звідки прибіг.

– Дроновод скеровує дрон на втікаючих під*рів і в них один 300-й.

– П*д*ри розуміють, що дрона вже немає, розвертаються та починають стріляти в бік нашого бійця;

_ Наш боєць, щоб не потрапити під вогонь, застрибує в бетону трубу, повз яку ще 5 хвилин тому пробігав і бачить там 4-х 200-х орків.

– Орки розуміють, що наш боєць кудись зник, забирають свого 300-го та тікають;

– Наш боєць обшукує 200-х орків в трубі, забирає в них зброю, планшет, шифровану радіостанцію і біжить до своїх. Потім наші ще два дні по цій рації слухали переговори п*д*рів, поки вони не змінили шифр.

Ось такі пригоди Холодноярівця, який і в полоні встиг побувати і втекти, і ще й цінного лута наєнотити у ворога та принести до своїх.

Цю історію розказали нам хлопці з 3-го мехбату 93-ї бригади, яким ми продовжуємо збирати на дрон з нічним баченням. За два дні ми з вами зібрали вже 155 тис з 210. Нам залишилось лише 55 тис грн, і нічні очі полетять до хлопців у Кліщіївку.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...