УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Из бандитов – в защитники Украины: война открыла неожиданное

Из бандитов – в защитники Украины: война открыла неожиданное

Эта война показывает много интересного и неожиданного.

Знал одного мужчину, который был депутатом Луганского городского совета от Партии регионов, готовил печально известный референдум в мае 2014 года. А уже в июле воевал в составе батальона "Айдар". На вопрос "как так?" отвечал: "У меня свое видение Украины", но россиян я сюда не приглашал.

Далее текст на языке оригинала.

Знав одного молодика, який мав життєве кредо "Для мене головне, щоб мій зад був в теплі". Але коли до Луганська зайшов "русский мир" зі своїми місцевими холуями, він залишив домівку, пішов на контрольовану нами територію і чесно служив. Не знаю де він зараз. Знав іншого – не надто молодого, який відверто не любив "київський режим", але після подій весни 2014 року став затятим "бандерівцем". Вистачило тижня "на підвалі" у "русскомірцев".

Тепер з подивом дізнався ще про одного. На знімку він крайній праворуч. На черговому врученні нагород. Молодший сержант, командир відділення в складі легендарної 72-ї бригади "Чорні запорожці". Вадим Тітушко. Той самий. У 2014 році притягався до кримінальної відповідальності за напад на журналістів. У 2018 фігурував у справі про розбійний напад у Київській області. З квітня 2022 року – в ЗСУ. "Чорні запорожці" воюють на найбільш гарячих ділянках фронту. Якось так.

До слова, не за одного бандита чув, які пішли на війну. Одного привезли навесні 2022 у військкомат в кайданках і поставили перед вибором. І знаєте – виявився хоробрим вояком і лідером серед товаришів. Інший з трьома "ходками", увесь розписаний, виявився класним розвідником, по кілька діб пропадаючи серед бойовиків – вони його за свого мали.

І знав одного небезталанного українського поета, який товкся на патріотичних культурологічних тусовках. А 2014 року став затятим "русскомирцем".

Воістину, життя є складна річ.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...