Петр Шуклинов
Петр Шуклинов
Журналист в Лига.net

Блог | Какую беду наделали россиянам HIMARS за четыре недели. Продолжение следует

Какую беду наделали россиянам HIMARS за четыре недели. Продолжение следует

Чотири тижні з HIMARS. Підсумки

Видео дня

Знищено понад 50 великих цілей: командні центри, арсенали, нафтобази, склади ракет. Заразом похорошєлі російські офіцери: генерали, полковники, майори;

Без боєприпасів російська артилерія втратила ефективність на 60-70%. Фронтові обстріли "схудли" в рази. І наразі, поки росіяни думають, як в новій реальності постачати ракети та снаряди, склався тимчасовий паритет в засобах ураження на великі дистанції;

Фактичну зупинку російської артилерії забезпечила обмежена кількість машин M142 HIMARS (всього 12 штук). Додаткові системи дозволять перейти від стратегічних цілей до цілей тактичного рівня;

Ефективність використання означає збільшення підтримки. Наймовірніше, чотирьохтижневий успіх командування ЗСУ у застосуванні HIMARS призведе до посилення систем новими більш сучасними та більш далекобійними ракетами на 140, 165, 220, 270 та 300 км.

Новітня російська система ППО та ПРО виявилася абсолютно беззахисною перед ракетами, якими позиції росіян обстрілюють українці. Росіяни нездатні збити ці ракети. Нездатні захистити штаби та бази. Нездатні зробити нічого проти HIMARS.

Продовження нищівної діяльності HIMARS призведе до кризи у військово-політичному керівництві РФ. Як вже призвело до паніки серед військових та пропагандистів. Росіяни розуміють своє катастрофічне положення. І що буде далі. Влада у Москві захитається. У відповід слід чекати фейкові повідомлення про "знищення всіх HIMARS", фейки про розкрадання українцями зброї і таке інше.

Ніяких технічних обмежень. Україна продемонструвала неймовірну ефективність використання сучасного озброєння. Це дозволить не лише збільшити підтримку ЗСУ з боку партнерів, але також знімає будь-які технічні обмеження. Більше немає такої зброї, яку б українці не змогли опанувати.

Збільшення кількості HIMARS та збільшення якості ракет в наступні чотири тижні змусить росіян робити критичні помилки. Наприклад, масовані, але безглузді обстріли ракетами дальної дії. Або наступ без масованої підтримки артилерії, тощо. Важливо бути готовими до підступних, небезпечних та непередбачуваних дій ворога.

До середини серпня Україна матиме, ймовірно, не менше 20 систем HIMARS. Правильне використання дозволить перейти від стратегічних цілей до тактичних, що відкриє можливіть деокупації Херсонської, Запорізької та Харківської областей.

У разі поставки більш далекобійних ракет, ЗСУ почнуть знищення арсеналів у Криму. Та, за згодою партнерів, знищення військової інфраструктури росіян у прифронтових регіонах нацистської Росії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...