Каждый должен увидеть это видео: Путин восстановил сталинские штрафбаты

1 минута
72,6 т.
Каждый должен увидеть это видео: Путин восстановил сталинские штрафбаты

Путин возобновил сталинские штрафбаты. Каждый украинец, каждый воин, каждый в мире должен увидеть это видео. Здесь друг Путина всемогущий и ранее судимый Евгений Пригожин вербует заключенных за тяжкие преступления на войну в Украине. Убийцам и насильникам россиян Пригожин обещает амнистию, если они заключат 6-месячный контракт и поедут убивать украинцев. Сравните это с видео, где украинские солдаты поют гимн Украины хором и добровольно идут на фронт, с этими наемниками.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала.

Безсилий знайти солдат для захоплення України, Путін йде шляхом Сталіна, і вербує зеків у штрафбати, де втікати не можна, де якщо не вб’ють українці, то вб’ють свої, тобто Пригожин визнає, що там заградзагони розстріляють на місці. Це відео треба дивитись, щоб побачити справжнє обличчя Росії, справжні цілі руського мира - це злочини та беззаконня за будь-яку ціну. Ось кому вони прагнуть віддати Україну. Це відео має обійти увесь світ, щоб побачити спражню Росію, щоб побачити проти якого ворога українці захищають свою землю. Росією править банда злочинців, і російська армія стала армією злочинців, яким пробачають будь-які гріхи. Неймовірно це бачити, але це не кіно.

Солдат у Росії гостро не вистачає – потік трупів та розгроми російських військ в Україні агітують проти війни дуже ефективно, тому тільки на зеків у Путіна і залишається надія.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...