Кого в небе сбили наши ЗСУшники

1 минута
35,8 т.
Кого в небе сбили наши ЗСУшники

Ка-52 та шість Орденів Мужності

Видео дня

Наші вчора збили Ка-52. Виявилось, що там були якісь козирні пілоти - зі слів Fighterbomber-а, це були кращі з кращих. На двох у них 6 Орденів Мужності. Тобто, мабуть 3+3 нагороди чи 4+2. Ви спитаєте, а це багато чи мало? Відповідь - це дуже багато, бо до такого рідко хто доживає.

Ще влітку росіяни почали просувати ідею нових пільг для своїх військових, але лише 21-го листопада Путін підписав зміни до законодавства - кавалерам трьох Орденів Мужества тепер дають 330% від соціальної пенсії. Я так розумію, що соціальна пенсія це 10307 російських рублів. Тобто надбавка таким "героям" складає всього 34 тисяч рублів, десь 500 євро.

Але є одне але. Якщо військовому видають постійно такі ордени, це значить, що він постійно ризикує своїм життям і дуже гарно виконує свою роботу. Тобто кожен наступний такий Орден це визнання того, що він ледь вижив, але роботу свою зробив.

В принципі росіяни могли спокійно пообіцяти таким бійцям хоч по 10 тисяч євро на місяць, бо до таких показників доживає все одно мало хто. Ті, хто таки доживають - профі своєї справи.

Невідомо скільки всього кавалерів трьох Орденів Мужності у росіян. Скоріше за все мова йде взагалі про декілька десятків військових за весь час існування Росії. Мова йде про якихось безсмертних спецназівців з гарним янголом-охоронцем, яким просто не дали зірку Героя, або про висококласних спеціалістів рівня полковників-пілотів.

Є кавалери чотирьох орденів - це так само до десятка прізвищ, часто пілоти, або топові спецназівці. Або хтось з керівництва ПВК Вагнер (так, ГРУ себе орденами не обійде).

Це для розуміння того, кого в небі Донбасу (чи Запоріжжя?) збили наші ЗСУшники. Вибух не виглядає, як робота ПЗРК - мабуть це щось від С-300 (пишуть якраз про Дніпровську зенітно-ракетну бригаду).

Летіли, явно не чекали, що по ним тут будуть працювати. Отже, наші якось їх підловили. Просто респект!

Нагадаю, що в серпні ЗСУ збили найкращого пілота Ка-52 Клещенко (полковник).

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...