УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Мир должен проснуться, иначе российские бомбы начнут падать на города ЕС и НАТО

Мир должен проснуться, иначе российские бомбы начнут падать на города ЕС и НАТО

До 2022 года Харьков входил в число 20 крупнейших городов Европы по количеству официально зарегистрированного населения – 1,4 млн+ человек. Реальное население было ближе к 2 млн.

Далее текст на языке оригинала

Серед не-столиць у Європі більшими за Харків були тільки Стамбул, Санкт-Петербург, Гамбург, Барселона і Мюнхен. Власне, Харків знаходився між Мюнхеном і Міланом.

Коли Росія стріляє по Харкову, я намагаюся момент порівняння згадувати для наочності. Тому що Харків – це незрозуміло, а Барселона – зрозуміло.

Так от. Якщо позначити на карті рубіж, куди були прильоти, то щонайменше третину Харкова (Барселони, Мілана, Мюнхена) може бути перетворено на руїни з території РФ без застосування крилатих/балістичних ракет.

Боєприпас, яким Росія тренується вбивати дітей у Харкові, поки що сируватий, але має більшу руйнівну силу, ніж С-300, і – головне – за деякий час (місяці) може вироблятися в товарних кількостях.

Заходи для нейтралізації зрозумілі. Перше – це удари по пускових на території РФ. Друге – це засоби проти російської тактичної авіації. І одного, і другого достатньо у наших партнерів. Ба більше – частина засобів уже передана й освоєна українською армією, але є бан на використання на території Росії.

Справа за малим – політичне рішення. Усі, хто ухиляються від ухвалення такого рішення, сприяють Кремлю у знищенні Харкова і кличуть біду в Європу.

Закінчиться це тим, що російські бомби почнуть падати на міста ЄС і НАТО. Тому що Кремль удосконалює свою зброю в бойових умовах, поки західні країни чухаються. Плюс демонстрація страху – найкраща провокація для Кремля.

Якщо Путін може безкарно руйнувати одне з найбільших міст Європи, питання часу, коли він вирішить іти далі.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...