Нас ждет решающая битва

1 минута
72,5 т.
Нас ждет решающая битва

Немного реальности вам.

Видео дня

Уничтожение эскадрилии в Саках (вместе с аэродромом, что немаловажно), и другие удары немного расслабили общество, но надо понимать, что эти удары не смогут принести нам победу. Россия готовится к следующему валу, и это будет, пожалуй, решающее сражение, потому что получив возможность бить по складам и штабам, а также используя "антирадарные" ракеты против средств ПВО сделало то, что нам было очень нужно – сбавило темп. Когда ты в экспедиционной операции, да еще должен идти вперед, твои тылы и твое прикрытие должны работать как часы.

Далее текст на языке оригинала.

Але годиннику трохи х***во, коли по ньому Хімарси бьють. Тому РФ пристосовується. По захопленим селам орки ходять у цивільному. Все частіше використовують транспорт без знаків Z. Склади дроблять, маскують. Переміщення вночі. Штаби переміщують у безлюдні райони. З сел переходять у посадки і бліндажі. ППО та РЕБ щільний, вони дуже бояться наших пташок.

І пристосуються. Не треба тішити себе ілюзіями. І буде готова вдарити всім чим є, тому що розуміє, що логістика в неї сиплеться з кожним переданим Хімарсом, а значить повторити наступ у другий раз може і не вийти, так як в даних умовах набагато важче сконцентрувати під ці задачі техніку та людський резерв.

Але все це дає нам час.

Нас чекають дуже серйозні бої, і нам потрібно бути готовим до них, щоб Миколаїв не став черговим Лисичанском, а Одеса – Миколаєвим.

Деякім зараз дуже складно, під тим же Донецьком. Але через деякий час стане важко всім.

Ми виграли трохи часу. Дуже важливо за цей час максимально вкластись у підготовку. І розуміти це вже зараз. Тому що потім коли рване, як під Донецьком – часу на це вже не буде.

Маю надію що це розуміють не тільки військові, але і цивільні. Зима близько.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...