Наступление ВСУ запустило в РФ необратимые процессы: ищут виновного

2 минуты
40,0 т.
Наступление ВСУ запустило в РФ необратимые процессы: ищут виновного

Пам’ятаєте погрозу Путіна про те, що червоні лінії він креслитиме сам? Так от, у мене враження, що в нього закінчився червоний фломастер. І тепер вже ці червоні лінії нікого не цікавлять. І всі вже розуміють, що нічим Путіна розлютити вже не можна.

Видео дня

Бо стосовно ядерної зброї Росія отримала низку попереджень від провідних країн світу, що навіть спроба її застосувати буде придушена найбільш жорстким чином аж до превентивного удару по території РФ. Там це знають. Тому вірогідність її застосування на разі дуже низька, пише Олег Жданов для nv.ua.

Чим Путін може нас здивувати? Конфронтацією на фронті? Так у нього немає сил і засобів. Резерву немає для того, щоб навіть фронт стабілізувати, не те, що завдати контрудар хоча б на окремій ділянці оперативного напрямку.

Путін вдається до військових злочинів і починає бомбити цивільну інфраструктуру. От і все, що він може зробити на сьогоднішній день.

Сьогодні Путін став жертвою власної пропаганди. Він створив пропагандистську машину, до речі, більш потужну, ніж державну машину. І сьогодні пропаганда керує політикою Путіна.

Ось дивіться.

Путін створив міф про непереможну армію — і сьогодні не може визнати поразки цієї армії, щоб оголосити мобілізацію і хоч якось вплинути на хід воєнних дій. А чому? Бо пропаганда. Сьогодні ніхто не повірить, що армія РФ таки може програти, ще і його звинуватять у тому, що так сталося.

Вдалий наступ ЗСУ на Харківщині запустив у РФ незворотні процеси.

Бо в Росії завжди побутувало два питання — хто винен і що робити. Так ось зараз постало питання "хто винен?". І тут іде протистояння між військовими і політиками.

Це головна тріщина, яка зараз з шаленою швидкістю розширюється. Якщо найближчим часом — за декілька тижнів — Путін не розкриє заколот серед генералів і не почне пертурбації з керівника Генштабу, то через цей же період часу генерали можуть звинуватити Путіна (вони вже почали його обвинувачувати) у програші в цій війні.

А вже почалася хвиля депутатського демаршу — депутати місцевих рад двох головних міст РФ — Санкт-Петербурга і Москви — починають говорити, що Путіну треба скласти повноваження, бо щось Росія не туди прийшла. І чим більше Путін затягуватиме цей вибір — хто винен — тим більше провина падатиме на нього особисто. А це може призвести аж до зміни політичної еліти біля керма РФ.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...