Оружие Путина, которому все должны были завидовать, оказалось фикцией. Разработчиков уже посадили

2 минуты
57,8 т.
Оружие Путина, которому все должны были завидовать, оказалось фикцией. Разработчиков уже посадили

У Росії є така зброя, "якою ніхто не може похвалитись", заявив Путін в кінці квітня. А ще сказав, що "хвалитись" він не буде, а буде використовувати, якщо доведеться. Але все виявилося тільки пустим вихвалянням. 

Видео дня

 Що ж маємо насправді? 

Путін з 2018-го хвалився зброєю навіть частіше, ніж зустрічався зі своїми онкологами.  Він розповідав про "неймовірні" гіперзвукові протикорабельні ракети "Циркон" (не плутати з "Кинджалом"), про неймовірну "лазерну" зброю "як з фантастичних фільмів". "Ніхто про таке і мріяти не може", – повторював Путін. І тепер, коли лазерну зброю чи гіперзвукові ракети можна використати на полі бою, російська армія дістає з загашників законсервовані старі ракети точка У. 

  …А вчених, які розробляли всю цю "фантастичну" зброю Путіну, почали заарештовувати.  Винні знайшлись дуже швидко. 

Оружие Путина, которому все должны были завидовать, оказалось фикцией. Разработчиков уже посадили
Оружие Путина, которому все должны были завидовать, оказалось фикцией. Разработчиков уже посадили

Розробника "Циркона" Олександра Шиплюка (директор Інституту теоретичної та прикладної механіки в РФ) відправили за ґрати 4 серпня. В профільних ЗМІ почали розповідати про те, що він начебто наговорив зайвого в Китаї, куди їздив з лекціями. Цю ж версію ФСБ РФ озвучили і його сину (про це він розповів журналістам). 

Заарештували ще одного розробника "Циркона" – головного наукового співробітника цього ж Інституту Анатолія Маслова. А самі арешти відбулись через 5 днів після того, як Путін заявив про постачання ракет армії. Про те, що гіперзвукові протикарабельні ракети РФ – багатомільярдна фікція, яку невигідно і в деяких випадках неможливо використовувати, західні експерти говорили і раніше. Всі дані про результати розробок засекречено. Єдине джерело інформації – вихваляння Путіна, який час від часу повторює: "У нас краще, ніж у всіх". 

Розробника "лазерної зброї" професора Дмитра Колкера також заарештували ще 30 червня, незважаючи на його онкологічне захворювання. До речі, лазерну зброю начебто підготували ще в 2018-му. Вона повинна "осліпляти" супутники  та знищувати безпілотники. Російська пропаганда щоденно скаржиться на супутники НАТО, які допомагають українській армії, але про те, що у них начебто вже давно є "лазерна зброя", яка може знешкодити всі спутники, мовчать. Лазерна суперзброя з майбутнього, здається, залишилась тільки в фантазіях Путіна. Винен, звісно ж, професор Колкер. 

Всіх вчених ФСБ РФ звинуватила в держзраді. Тепер же професор Шиплюк сидить в ізоляторі "Лефортове" в Москві. Там же знаходиться і частина полонених "Азовців", в яких і мали летіти ці гіперзвукові ракети. Сподіваюсь, що незабаром компанію вчених поповнять їх колеги-розробники ядерної зброї та ракети "Сатана". А потім Путін скаже, що їх військові технології були такими крутими, що всі ракети разом з технологією вкрали китайці. Ось і доводиться воювати точками У та танками часів його дитинства.

Як тут не згадати знамениту "Справу вчених" при Сталінові. Схоже, Росія впевнено повертається до тих "прекрасних" часів.