newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Александр Коваленко
Александр Коваленко
Военно-политический обозреватель группы "Информационное сопротивление"

Блог | Полоса обеспечения россиян на Запорожье "трещит по швам"

Полоса обеспечения россиян на Запорожье 'трещит по швам'

Наиболее сложная линия обороны оккупантов, где сконцентрирован максимальный ресурс для торможения СОУ с помощью минно-фугасных заграждений и нор крыс, фактически продавлена.

Далее текст на языке оригинала.

По Мокрих Ялах триває переважно дистанційна робота артилерії у напрямку Старомлинівки, яка є опорником вже по другій лінії РОВ. Крім того, вогневе ураження здійснюється і по тиловій третій лінії, внаслідок чого іноді виносяться системи ППО.

Також проходить процес вирівнювання правого флангу, з якого регуляри відійшли до 2-ї лінії вздовж опорників Орлинське-Любимівка-Новозлатопіль, залишивши в полях загони "Шторм-зек" та мобілізовану шушеру.

Дуже схожа ситуація у районі Роботине. Доля населеного пункту може вирішитися найближчими днями, з огляду на те, що СОУ в цьому районі вже ніщо всерйоз не зупиняє. Смуга забезпечення у цьому напрямі продавлена та РОВ розглядають варіант з відходом на новий рубіж, але є нюанс.

Видео дня

У разі звільнення Роботине, по 0408 окупанти посипляться по Новопрокопівці, Ільченковому та Солодкій Балці. Тобто, найлогічніше, окупантам слід би бігти одразу і без оглядки до Токмака. Інакше нічого хорошого їх у даній локації не чекає, крім лотереї 200-300-400.

У районі Малої Токмачки 38-а ОМСБр та БАРСи не справляються із утриманням тиску СОУ і у найближчій перспективі у напрямку Полог не виключаю того, що називається "Каскад". Цей кульмінаційний момент вже на горизонті, особливо з урахуванням втрат окупантів та пропорційності ресурсу у локації.

У цьому контексті цілком логічно виглядає пожвавлення СОУ у напрямку Дорожнянки та Марфополя. Зони відповідальності 177-го ВП МП та 64-й ОМСБр. Тобто тиск на Пологи зростатиме не лише з правого флангу, а й із півночі.

Підсумовуючи все вищевикладене, відзначу наступне… Липень спекотний місяць.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...