Орест Сохар
Орест Сохар
Шеф-редактор Obozrevatel

Блог | "Психопат без сантиментов": пора рассказать об организаторе нынешней воздушной атаки на Украину

'Психопат без сантиментов': пора рассказать об организаторе нынешней воздушной атаки на Украину

Новим командувачем російського терористично-окупаційного угрупування в Україні став генерал армії Сергій Суровікін. Чому про нього треба поговорити окремо? Бо:

Видео дня

Суровікін відомий як прихильник масованих ракетних ударів по інфраструктурі, у тому числі - цивільній. Досвіду він набрався у Сирії і, схоже, саме ці навички генерала Кремль прагне застосувати в Україні. До атаки "федерасти" готувалися вже давно, а значить, Кримський міст - лише формальний привід.

Покровителями цього мʼясника є "повар" Путіна - керівник "Вагнера" Євген Пригожин та чеченський бойовик Рамзан Кадиров, що саме по собі вже красномовно. Перший назвав масового вбивцю "легендарною особистістю", а другий - "справжнім воїном".

Додам ще декілька яскравих фактів з біо Суровікіна, аби наочно показати, яка мерзота отримує компліменти від путінських бойовиків:

  • у серпні 1991 р був на стороні ГКЧП, під час путчу на БМП розʼїхав трьох мітингувальників. 7 місяців провів у слідчому ізоляторі "Матроська тиша", але зрештою, був "відмазаний".
  • 1995 року, будучи слухачем військової академії імені Фрунзе, Суровікін потрапив під суд за звинуваченням у продажі пістолета. Визнаний винним за 3-ма статтями, отримав рік умовно.
  • 2004 року будучи начальником дивізії в Єкатеринбурзі, викликав до себе заступника, який застрелився прямо в його кабінеті після "розмови на підвищених тонах". Суровікін "славився" і тим, що бив офіцерів через "політичні розбіжності".

У червні 2004 року Суровікін був призначений командиром 42-ї гвардійської мотострілецької дивізії, дислокованої в Чечні. Його підлеглих звинувачували у правопорушеннях, у зачистці цілих станиць.

2014-го відправляв на Донбас горезвісних "бурятських танкістів".

У березні 2017 р очолює російське авіаційне угруповання в Сирії, що бомбардувало житлові райони, лікарні, цивільну інфраструктуру, застосовувало хімічну зброю. За підсумками сирійської операції отримав звання героя російської "педерастії". У листопаді того ж року Суровікін, який до того й дня не служив в авіації, призначається на посаду головнокомандувача повітряно-космічними силами.

‼️ Протягом понад 30 років кар'єри Суровікіна переслідували звинувачення у корупції та жорстокості.

Одним словом, яка російська "педерація", такі й герої.

І ще одна важлива думка: масована атака на енергетичну інфраструктуру свідчить про те, що Путін перестав загравати з Заходом, і більше не намагатиметься пропонувати "теплу зиму" в обмін на припинення країнами ЄС постачання зброї в Україну. Тепер, навпаки, ботосний фюрер робить все можливе, щоб європейці стали щедрішими у воєнному підсиленні України.

Маю ще чимало важливої інформації. Наприклад, про те, як Кадиров та Пригожин збираються деморалізувати російську армію. Підписуйтесь на "Орестократію (https://t.me/orestokratiia)", будьмо на звʼязку.