Юрий Бутусов
Юрий Бутусов
Журналист и военный эксперт

Блог | Ситуация в Северодонецке: политическое вмешательство усложняет ведение боевых действий

Ситуация в Северодонецке: политическое вмешательство усложняет ведение боевых действий

Всі мости через Сіверський Донець між Лисичанськом та Сіверодонецьком виведені з ладу. Таким чином постачання можливе тільки через річку, що значно ускладнює забезпечення військ.

Видео дня

Але противник це бачить. Російські війська за допомогою дронів корегують вогонь по мостах та прилеглих ділянках, спостерігають за районом між Лисичанськом та Сіверодонецьком та завдають постійних ударів по місцях, де можливе застосування переправочних засобів.

Противник почав атаки на промзону, та намагається просунутись та атакувати окремі будівлі.

Українські воїни у промзоні Сіверодонецька продовжують стійко тримати оборону в умовах щільних обстрілів противника, не зважаючи на невигідне тактичне становище. Атаки усі відбиваються. Противник несе значні втрати. Це героїзм, на якому майже все і тримається на війні.

Умови бою важкі, оскільки повноцінне забезпечення вже неможливе.

Нажаль, політичне втручання у військове управління значно ускладнює ведення бойових дій у цьому районі.

В цьому районі необхідне посилення контрбатарейної боротьби, протиповітряна оборона району переправ, інженерне забезпечення, додаткові боєприпаси. А кількість керівників, які не бачать ситуацію в районі бойових дій на власні очі, ніяким чином не покращує становище. А в деяких речах і дуже погіршує. Якщо хтось з Києва хоче зрозуміти що там відбувається, то треба просто перейти на інший берег Сіверського Донця, та проводити час на передових командних пунктах у Сіверодонецьку, підсилення потрібне саме там. А керувати по карті дуже просто та затишно.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...