Антон Павлушко
Антон Павлушко
Активист, Мюнхен

Блог | Антон Павлушко: Суровикину уже не до смеха: наступающие недосчитались очередного батальона

Суровикину уже не до смеха: наступающие недосчитались очередного батальона

Макєєвська рєзня

Видео дня

Там в Макєєвську бурсу №19 знатно прилетіло: всі померли, грібок, кішкі, везувій, кровіщі - це я коротко переповів думки місцевих пабліків.

Отже, виглядає так, що який би наступ росіяни не задумали, але "наступаючих" треба десь розмістити. Бажано поближче до лінії фронту. Як не крути, а кількість міст, де будуть розквартировувати, та місць, які можна під це знайти, доволі обмежена. Частину цих будівель вже випалили, тому доводиться кожного разу шукати щось нове. Треба щоб було багато місць для особового складу + техніки. В теорії все ясно, але кожне таке "круте" місце також знають місцеві, тому про це дізнається розвідка. Взагалі купу техніки та особового складу важко приховати. Збільшили кількість російської (мобілізованої) піхоти та зменшили довжину фронту - отримуйте влучні подарунку від української далекобійної артилерії.

Звичайно, можна так близько не підходити до лінії фронту та розмістити всіх росіян по всяких Ровєньках та Амвросіївках, щоб поближче до російського кордону, але тоді вже просто легше сидіти в польових лагерях під Таганрогом чи у Валуйках. Зрештою, потім колоні з Валуйок все одно доведеться рушити на фронт, а це буде бачити пів-Донбасу і все одно прилетить вже по колоні.

Тому логістична безвихідь. Десь треба розселяти, наші про це дізнаються - в чергову бурсу вчергове щось прилетить. Весь план росіян про наступ треба корегувати, бо недорахувались чергового батальйону-бригади. Вам смішно, але не Суровікіну, бо щось таке там відбувається вже півроку. На папері плани чудові, от тільки зараз зберемо кулак і до Лондона, но ніт.

Це важко назвати наступом ЗСУ чи навіть контрнаступом, про який всі так мріють під Новий рік. Просто рано чи пізно на Донбасі не залишиться більш менш великих будівель для чергово поповнення росіян. Перехід на польові лагеря - логічний вихід. Але от лагерь в полі тим більше будуть бачити всі навколо. І так по колу... Або поступово відступати до кордону і мріяти, що прилітати буде не так влучно і не так часто. Це я ще мовчу про склади БК, рембази, склади ГСМ, техніку, структури ГБ, технічних спеціалістів і т.п. Біля кожного такого збіговиська можна поставити хоч відро С-300/400 та пучок панцирєй-ос-буків, але располаг багато - буків на всіх не вистачить + ЗСУ це буде ще легше побачити.

Отаке.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...