newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Юрий Бутусов
Юрий Бутусов
Журналист и военный эксперт

Блог | Так уничтожается эшелированная оборона ВС РФ: украинские войска блестяще разгромили россиян в битве за Андреевку

Андреевка с высоты птичьего полета

15 сентября войдет в историю как блестящая победа украинских войск и разгром россиян в битве за село Андреевка под Бахмутом, которая началась в мае этого года.

Далее текст на языке оригинала.

Підтверджені втрати росіян тільки за останній місяць, які згодом будуть продемонстровані – командир 85-ї мотострілецької бригади, начальник розвідки 72-ї мотострілецької бригади, три командира батальйонів 72-ї бригади, сотні солдат та офіцерів. Ворог чинив шалений спротив – ціла російська бригада обороняла одне село з двох вулиць та півсотні будинків, кожного дня росіяни з Андріівки виносили 200-х та 300-х, присилали поповнення, направляли штурмові групи для контратак. Фланги 72-ї бригади прикривали 85-та та 57-ма мотострілецькі та 31-ша десантно-штурмові бригади. У складі російського угруповання в районі Андріївки діяли окремі підрозділи – кадирівська гвардія "Ахмат", 10-та бригада спецназ ЗС РФ, окремий розвідувальний батальйон ВДВ "Еспаньйола", озброєний великою кількістю FPV дронів. Росіян підтримували значні сили авіації.

Видео дня

Але 3-тя штурмова бригада ЗСУ під командуванням полковника Андрія Білецького продемонструвала перевагу над росіянами в боєздатності, організації, управлінні. Це стало перемогою саме якості над кількістю. Перемога була б неможлива без ефективних дій приданих 3-й штурмовій підрозділів – частин 92-ї механізованої бригади, прикордонників, стрілецького батальону, кількох підрозділів ударних дронів, артилерийськоі підтримки сусідніх бригад та артилерії ОТУ.

Ось так досягається прорив та знищення вузлів ешелонованої оборони ЗС РФ – треба уважно вивчити принципи організації та застосування військ 3-ї штурмової бригади у битві за Андріївку.

У цих боях загинуло, на жаль, багато справжніх героїв і патріотів України. Ворог був потужний та не поступався ні у кількості військ, ні у кількості боєприпасів. Але втрати росіян в рази вище. Чому? 3-тя штурмова не проводила "м‘ясні штурми", а навпаки, створювала перевагу у маневрі вогнем, постійно покращувала ситуаційну обізнаність, ретельно будувала взаємодію та злагодженість, перегравала противника у тактиці та швидкості ухвалення рішень. Головним принципом було уникнути значних жертв особового складу та зберігати високий темп втрат противника.

Вітаю з цим справжнім успіхом воїнів, які взяли участь у жорстоких боях за Андріівку – уся ваша важка праця дала результат.

Вічна слава усім героям, хто наближав цю перемогу ціною свого життя.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...