У Кремля закончились ресурсы, и ВСУ этим удачно воспользуются

2 минуты
48,9 т.
У Кремля закончились ресурсы, и ВСУ этим удачно воспользуются

Трохи вранішніх новин Доброго ранку, мої незламні! Штош. Ситуація на фронті за ці вихідні показує наступні тенденції:

Видео дня

1. В Ху@лостані явні проблеми з поповненням особового складу. Про техніку тут вже багато писали, що вони почали знімати з консервації стару радянську сраку-мотику, проте з особовим складом все ще гірше. Навіть старих набрати не можуть. І це мова не йде про професійні та підготовлені кадри. Мова йде саме про м'ясо. М'ясо, яким орки давлять наші позиції, і яке гине тонами, підживлюючи українські чорноземи.

2. Через свої переможні реляції про невідворотність референдуму на окупованих територіях Запорізької та Херсонської області пропагандони з ерефії зі своїми методічками загнали себе в глухий кут. Якщо орки… Ні, не так… Коли орки втратять Херсон, вся пропаганда полетить в прірву. Ні про які там "побєди" та "достіженія целєй спєцоперації" вже казати буде не можна. Втрата правого берегу – це початок втрати азовського узбережжя, а там і до Криму рукою вже можна дотягнутись. Тому ху@ловські генерали дали команду підсилити своє угруповання в районі Херсону. Але ким підсилити? Резервів немає.

Правильно! Почали знімати найбільш боєздатні підрозділи з Харківського, Донецького та Запорізького напрямків. Так, для прикладу, з тимчасово окупованого Ізюму забрали залишки мокшанської десантури, та перекинули на південь. Тепер в орків Ізюма є кілька тисяч піхоти та танкістів, які без десанту просто не здатні на наступальні дії, тому про ізюмський похід на Слов’янськ можна забути. Наші війська вже скористалися з цієї нагоди та почали системно випілювати Ізюмське угруповання.

3. Генштаб України знає плани орків. Постійні польоти НАТОвських літаків-розвідників над територією Чорного моря надають тим знанням додаткового змісту. Наші розуміють, що велике перекидання військ – це логістичне пекло для мокщів. Це облаштування додаткових складів техніки та БК різних рівнів, це додаткові табори для особового складу, а саме головне – це переїхати на правий берег по пантонах та дабмі, не притягуючи уваги наших HIMARSів. Зрозуміло, що це не можливо. І запалали! Склади, техніка, пальне, навіть потяг з технікою та особовим складом був спалений, в очікуванні на розвантаження. Бавовна пролетіла Херсонщиною, палало в Енергодарі та аеропорту Мелітополя. Палало і буде палати!

Висновок – наші точно знають, що вони роблять. В той час як в орків залишилось не так багато тактичних можливостей. Стратегічних немає зовсім. Їх терор не працює. Українці стають навпаки злішими та ефективніше несуть смерть ворогам. Буде важко, але Україна точно переможе!!!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...