Блог | Украинцы наиболее подготовлены к ядерному удару морально

Украинцы наиболее подготовлены к ядерному удару морально

Выбежали истерички с криками: "Ой, божечки! Это же будет атветка и точно ядерный удар".

Видео дня

Давайте выдохнем и подумаем головой.

Головой, а не тем, что в споднем.

Далее текст на языке оригинала.

Рашисти всю нинішню війну використовують наратив, що ось же ми воюємо в півсили. Бо типу трошки жаліємо українців. Але ось-ось і жахнем. Насправді це брехня чистої води. Вони безжалісно з нами воюють і в повну силу. Нема жодного дня без руйнувань. трагедій, братських могил.

Могили в Бучі, могили в Ізюмі. Братські могили в Лимані, в яких поховані діти 2019, 2021 років народження. Тисячі вкрадених дітей. Тисячі зламаних доль. Оленівка — чиста копія Освенцима і Дахау.

Картинки розстріляних зупинок в Миколаєві змінюються картинками розбитого центру Харкова, знищених мешканців будинку в Запоріжжі, ударами по Чернігову, знищеним Маріуполем. Сльозами і прокльонами мільйонів, яких вирвали з корінням.

Щодо ядерного удару — можу сказати, що ми найбільш підготовлені до нього морально. Маск наклав у штани, ми спокійно читаємо статті про йод і екстремальне виживання. А ще у нас був Чорнобиль. А от західний світ його боявся. Ось цікавий уривок статті колишнього посла США в Україні Вільяма Міллера:

"Коли я вперше їхав в Україну, то багато моїх друзів жартували: "О, ти їдеш у Чорнобиль? Ти будеш опромінении. Зможеш світитися, а твоє життя зменшиться на десятиліття". Через надзвичайні труднощі й небезпеку вважали, що Київ – це місце, якого співробітникам дипломатії слід уникати"

Мені нравицця як воно горить. Я про кримський міст. Це моральна сатисфакція для всіх. І особливо для них, кого вигнали з Криму в 2014 році. За українську позицію. Апофеозом я вважаю фразу мужика з відео: "Пожилі і хватіт". Хватіт. Надувайте човники і валіть додому.

А простих рішень не буває. Або зараз ми валимо цю нежить, або ці війни з зомбі будуть безкінечні.

Мені нравляться сльози кримчан. Понаєхавших і місцевої вати. Дрібка більш-менш притомних хай чекає і готує пахлаву. Крим повернеться додому.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...