Почему Украине выгодно вторжение Беларуси

1 минута
29,8 т.
Почему Украине выгодно вторжение Беларуси

Білоруський Мусоліні

Активізувалась тема вторгнення Білорусі. Звісно, що наївно думати про можливість цього вторгнення. Особливо тепер, коли російських військ немає під Києвом, і відкрите зіткнення з нашими силами поховає білорусьску відсталу армію призовників. Однак, головним сигналом цих розмов є те, що у Путіна все дуже погано. І йому за будь-яку ціну треба сковувати наші сили і Західну допомогу.

Повторю свої березневі тези. На стратегічному рівні нам дуже вигідне вторгнення Лукашенка. У нього малочисельна армія розміром з нашу прикордонну службу, боєздатних одиниць дуже мало, а мотивованих, після того, що ми зробили з їх кумирами - 0. Тому ця швидка поразка провалить Білорусь в хаос протестів і революції. І Путіну доведеться шукати ще більше сил, щоб брати під контроль Білорусь. Це дуже схоже на ситуацію Гітлера і Мусоліні в 43-му, коли виявилось, що італійська армія тільки паради вміє проводити. І Гітлеру довелось перекидати серйозні сили, щоб стримати союзників і врятувати Мусоліні.

Погодьтесь між цими чотирма (Гітлер, Мусоліні, Путін та Лукашенко) - багато спільного. Але головне, щоб спільним був кінець.

Щодо білорусів, то Лукашенко максимум поманеврує біля кордону, що ніяк не позначиться на наших контрударах на Півдні та Сході.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...