Юрий Бутусов
Юрий Бутусов
Журналист и военный эксперт

Блог | Депутат Безуглая использует служебное положение, чтобы требовать от СБУ действий против меня

Депутат Безуглая использует служебное положение, чтобы требовать от СБУ действий против меня

Депутат, яка вимагала розстрілювати військовослужбовців ЗСУ за невиконання наказів, тепер вимагає від СБУ щось зробити зі мною, інакше буде вимагати "перезапуск гнилої системи".

Видео дня

Три дні тому я розкритикував законопроект депутата комітету по обороні Мар’яни Безуглої, в якому вона вимагала надати право командирам розстрілювати військовослужбовців за невиконання наказів у бойовій обстановці. Фактично це "Ни шагу назад!" і сталінський наказ 227 у виконанні "слуги народу":

У відповідь депутат Безугла вимагає від Служби безпеки щось зробити зі мною, інакше це ознака "гнилої системи" і "ганьба" для голови СБУ Івана Баканова. Через мене Безугла вимагає "перезапуск" СБУ.

Тобто все добре було в СБУ, а "гнилою" Служба є, на думку Мар’яни, через те, що не не робить щось зі мною, журналістом.

Депутат Безуглая использует служебное положение, чтобы требовать от СБУ действий против меня

Депутат Безугла є співавтором законопроєкту про СБУ, членом комітету по обороні, який контролює СБУ, і таким чином, вона використовує службове становище, щоб вимагати від СБУ дій проти мене. Вона є депутатом правлячої партії Слуга народу, і прямо впливає на діі та рішення СБУ. Заява Безуглоі – це незаконно.

Якщо у "слуги народу" Безуглої є підстави для звинувачень, вона забов'язана подати заяву про злочин до СБУ, а не вимагати незаконних дій від посадовців, яких вона контролює.

Звичайно, Безугла зробила цей ганебний пост тому, що намагається уникнути відповідальності за свої дії та бездіяльність напередодні вторгнення, про які я й писав весь час як до війни, так і зараз.

Ця заява Безуглоі – свідчення, що якщо зі мною щось трапиться, то замовник вже визначений.

Наше листування у месенджері пані Безугла заблокувала. Але в останньому повідомленні Безугла написала, що "після війни ми з Єрмаком будемо відновлювати країну, а ти будеш заздрити".

Звертаюсь до керівництва Офісу президента дати пояснення, чи є заява Безуглоі щодо мене погоджена з ОП, чи поділяє керівництво партії Слуга народу звинувачення свого депутата, та чи є вимоги "щось зробити" зі мною в обмін на перезавантаження СБУ позицією керівництва краіни. Можливо, що слова Безуглої про Єрмака це провокація та дезінформація, треба розібратись. Щоб суспільство усвідомлювало відповідальність, у разі чого.

Також прошу журналістів звернутись до пані Безуглоі з проханням розблокувати листування у месенджері та показати останнє повідомлення, яке вона мені надіслала, в якому згадує про свої спільні плани з паном Єрмаком. Вважаю, що приховувати це депутату Безуглій не варто, країна має знати.

Чекаю на відповідь Банкової та СБУ, у діяльність якої відкрито втручається та віддає незаконні вказівки народний депутат. Сподіваюсь, що партія Слуга народу не промовчить, і дасть оцінку.

Я на фронті, мене не складно знайти.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...