Александр Дедюхин
Александр Дедюхин
Протоиерей Православной церкви Украины, настоятель Свято-Николаевского храма г. Полтава

Блог | Спасибо женщинам, которые вывезли за границу детей: мужчинам гораздо легче защищаться, когда за их спинами нет беззащитных

Спасибо женщинам, которые вывезли за границу детей: мужчинам гораздо легче защищаться, когда за их спинами нет беззащитных

Сегодня я хочу высказать слова поддержки и благодарности нашим беженцам. В первую очередь тем, кто уехал за пределы страны, чтобы сохранить украинских детей.

Видео дня

Далее текст на языке оригинала

Дуже дивно читати від декого слова зневаги на адресу втікачів. Як на мене, це навпаки - подвиг. Коли я дивлюсь на фотографії молодих мам (а за кордон виїжджають в першу чергу вони), котрі дуже часто самі ще діти, мене переповнює почуття вдячності.

Вони тягнуть на собі дітей, не завжди своїх, щоби врятувати малечу від жахів війни. Щоби врятувати в першу чергу їх психіку. Починаючи з 14-го року мені було боляче дивитися на дітей, котрі приїздили з Донбасу, маючи сиві волосся в голові. Жахливо спостерігати за 7-8 річними хлопчиками та дівчатами, котрі почувши гуркотіння гелікоптеру рефлекторно падали на землю та закривали голову руками. Це справді страшно.

Зараз трагедія масштабніша, і тих в кого буде зламана психіка більше в тисячі разів.

Тому слава і хвала тим, хто рятує генофонд нації від психічних та фізичних травм.

Тим, хто виїхав без дітей, я теж вдячний. Чоловікам набагато легше захищатися, коли за їх спинами немає беззахисних. Так, ми щодня із завмиранням серця чекаємо новин з Маріуполя, Чернігова, Ізюма та інших оточених міст. Найбільша катастрофа там не військова - ЗСУ достойно веде свою битву. Найбільша катастрофа там гуманітарна, і наскільки б було спокійніше спостерігати за воєнною обороною, якби населення заздалегідь було евакуйоване.

Дорогі українці, котрі залишили все і знайшли в собі мужність виїхати! Це дійсно не просто залишити все і бігти світ за очі через війну. Але кожен ваш вчинок - це ще одна цеглинка у нашу спільну перемогу. Не зважайте на тих, хто намагається навʼязати вам почуття провини! Вони дурні.

Бережіть себе, дітей, підтримуйте одне одного, моліться, збирайте допомогу, блокуйте рашістські фури, яхти, виходьте на антивоєнні мітинги - це неймовірно важливо.

Дякую Господу і ЗСУ за ще один новий день!

Дякую вам!

Переможемо!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...