newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС

Блог | Бой за Авдеевку не на неделю и не на месяц. Но у нас есть еще козыри

наступление Авдеевка
Нажмите чтобы посмотреть видео по теме

Авдіївка.

Видео дня

Все дуже субʼєктивно, бо бачу очами аеророзвідника, і не маю всієї інформації. Але думку про події маю таку.

Як би не розповідали про "мʼясні штурми" та недолугість ворога- план його був непоганий.

Авдіївка вже давно в полуоточенні, які під Донецьком сили та засоби противник знав, та розумів які сили та засоби йому потрібні щоб користуючись перевагою, швидким штурмом захлопнути горловину і вирівняти лінію фронту, зробивши безпечним з/д вузел на Ясінуватій та відкидуючи нас від Донецька.

Використовуючи погану погоду (вітер був до 18 м/с, хмари), він сконцентрував штурмові підрозділи в Донецьку, бо розумів що наші дрони це не виявлять.

І в перший же день? коли погода дозволила підняти крила - пішов на штурм.

Але не вийшло. А чому? Тому що "Маршал.jpg".

Бой за Авдеевку не на неделю и не на месяц. Но у нас есть еще козыри

59 бригада стримала навал двох БТГрів. Авдіївка, з 53 та 110 бригадою - бригадний штурмовий компонент. Так, просів лівий фланг, але росіянам був вкрай потрібен саме правий, бо логістичне плечо від Первомайського/Пісок ближче до Донецька, там зручніше вискакувати несподіванно, зберігаючи техніку та особовий склад в Донецькій агломерації, а не в полях, але зараз їм приходиться воювати в кішці на Водяному, де важко розвити успіх, бо тебе там пизд*ть зі всіх боків.

Тому вони зараз стараються розвити успіх з боку Красногорівки. Але момент втрачений, загальні втрати дуже високі, а до цілі ще далеко.

І противник почав адаптуватися. РЕБ проти фпв, велика кількість ЗРК, що полюють за нашими крилами (безуспішно поки), тактика малих груп та мінімум техніки. Багато великої арти, Піони, Тюльпани, херачять КАБами та ракетами. Вони адаптуються, місцеві судячі зі всього починають вчити їх, як тут треба воювати.

Ми теж адаптуємось під ворога, ми відстояли Авдіївку взимку, коли був безліміт по вагнерам та артилерії, і не збираємся ії здавати зараз, роблячи з неї новий Бахмут.

Ми не недооцінюємо противника, і будемо старатися думати на крок уперед. В нас ще є козирі в рукаві. Але це бій не на тиждень, і не на місяць. Вони не відступлять. Ми - теж.

Авдіївку треба відстояти.

Dixi.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...