Будьте бдительны, распространились подрывы авто военных в зоне боевых действий!

1 минута
25,6 т.
Будьте бдительны, распространились подрывы авто военных в зоне боевых действий!

Друзья-военные, внимание!

Видео дня

Вчера я рассказал вам о том, как в мой автомобиль с собакой местный в зоне боевых действий бросал горящую бумагу.

Далее текст на языке оригинала.

Сьогодні Медицина з дружнього мені підрозділу, котру я дуже поважаю, розповіла про загибель її воїнів. Загибель з-за того, що поки вони ходили в місцевий магазин, хтось підкинув в автівку вибуховий пристрій. Двері були незачинені. Вибух відбувся тут же, біля магазу, після того, як воїни посідали. Тобто хтось поряд спостерігав та дистанційно активував.

Трохи пізніше розповів про це командиру. Від нього дізнався про ще один такий випадок у середу. А ще пізніше друзі з контррозвідки розповіли ще про один на минулому тижні.

При цьому загалом в цьому році було скоєно понад 40 аналогічних злочинів проти військових. Найбільш поширені – вибухівка, вкидання гранати у відкрите вікно або шляхом відкривання дверей, викрадення військових, викрадення автівок. А кількість автівок, на котрих були знайдені трекери зашкалює.

Більшість випадків стали можливі з-за халатного або безпечного відношення саме військових: відкриті двері, ремонт автівки у незнайомих/не перевірених та відсутність ретельного огляду після ремонту, автівка залишалась сама по собі, сон в автівці з незаблокованими дверима, "втиканя" військовим в телефон (не помічаючи хто проходить біля авто), туповата-довірливість до голосуючих на шосе.

Друзі, пильнуйте. Завжди залишайте когось біля авто в караулі (тобто в бойовій готовності, а не з смартфоном в очах), зведить до мінімуму ремонти у місцевих та ретельно оглядайте авто до повернення в расположення. На заправках та біля магазинів паркуйтесь осторонь та не дозволяйте будь-кому підходити до авто. Обійняв.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...