Даже раненая, наша собака спасла военных от мины под автомобилем

3 минуты
22,8 т.
Даже раненая, наша собака спасла военных от мины под автомобилем

Заправка

Видео дня

- Три больших хот-дога. Сосиски молочные. Соусы и булки не нужны. Только сосиски.

- ...(сотрудница OKKO удивленно смотрит на меня). Вам совсем без всего? Только сосиски?

– Я так и сказал.

– Может вам булки отдельно с собой дать?

- Спасибо. Не надо. Только сосиски.

- Это ведь не так вкусно?!

– Это для собаки. Им нельзя хлебные изделия. Затем будут болеть уши. Только сосиски.

Далее текст на языке оригинала.

– А візьміть тоді упаковку сосисок. Там 4 штуки. Це дешевше ніж замовляти 3 хот-доги але брати лише сосиски.

– Вони теплі?

– Ні. З холодильника.

– Дякую але мені потрібні теплі.

По дорозі в лікарню зупинилися біля магазину купити води та щось в дорогу погризти. Я з хлопцями пішов. БВ залишився в авто. Він завжди на задньому сидінні за водієм. Поки йому все болить, він дуже тихо себе поводить. Мабуть як всі ми, дволапі.

Повернувшись, БВ зустрів нас лаєм. Я відкрив автівку. Він лає та поводиться якось знервовано. Думаю, може в туалет хоче. Відкриваю двері. Беру його на руки. Скулить. Болить правий бік. Але і лапи посікло. Тому, щоб не розійшлися рани на лапах, він на руцях.

Ставлю на вулиці біля автівки. Стоїть біля мене. Побратим йде до свого місця пасажира покласти пакунок з харчами та водою. БВ знервовано лає на нього. Команда - "Всім стоять!". Зупинились навіть всі, хто проходив поруч.

"Що трапилось, братанчик?" - присідаю біля БВ. Прижимається до мене. Глажу. Підіймаюсь. Роблю пару кроків до автівки. Він своїм тілом намагається загородити мені шлях. "Ти чого?" - глажу - "Що сталося? Покажи".

БВ хромаючі обходить автівку позаду. "Шо там?" - йду за ним. Зупиняється біля заднього правого колеса. Заглядає під нього. Присідаю. Бачу ПФМ-ку.

Даже раненая, наша собака спасла военных от мины под автомобилем

Поки ми ходили в магазин, якась гнида підклала під колесо міну. І тут перший урок для диверсанта: "Якщо треба швидко закласти вибухівку під авто, кладіть її саме під праве заднє колесо". Як думаєте, чому? Пишіть у коменти ваші думки.

Даже раненая, наша собака спасла военных от мины под автомобилем

Побратим з БВ відходять осторонь, розганяють всіх подалі від автівки. Лізу під колесо. Та гнида навіть бруду накидала задля маскування. Але шо він хотів приховати від бандерівськіх вовків?! Довбо**б. Йду з міною до спортивного майданчика, розганяю всіх на своєму шляху. Кидаю. Вибух посеред міста. Ніхто не постраждав.

Даже раненая, наша собака спасла военных от мины под автомобилем

І тут другий урок: "Співчуття це не те саме що жалість. Жалість принижує одного та засліплює іншого". Аби я жалів БВ в цієї ситуації, то зовсім би не очікував, що навіть поранений він все одно використовує свої навички, захищає.

І тут урок третій: "Брати та сестри військові, розвивайте свої навички, які рятують вам життя. В критичний момент, коли думки охопить страх, сумління або інтуїція оглохне від болю, най ніхто не очікує, що ваше тіло все зробить самостійно, рятуючи вас. Швидка перезарядка магазинів, додавання патронів в магазин всліпу, відкриття рота під час вибуху, солодке коли треба перетерпіти біль, накладання джгута, масаж серця та штучне дихання і т.і. Під час підготовки до бою ми плануємо свої дії з міркувань "поганої погоди". Тобто коли все проти нас ми повинні діяти так, щоб виконати своє завдання. Тому готуйте себе саме з таких міркувань. Залишайтеся живими.

І тут урок третій: "Якщо в вашому авто їздить постійно одна й та сама команда, то зведіть за правило - кожний перевіряє своє колесо, а по місцях сідають всі тільки після того, як кожен сказав - "Чисто".

Заправка

Співробітниця ОККО здивовано: "Сосиски не дуже холодні. Прохолодні. Це ж просто для собаки. Вона з'їсть. Ми тут своїх так підгодовуємо". "Дякую. Це не просто собака. Він давно заслужив повагу та смачне годування. Гроші тут зовсім нічого не варті. Три великих теплих молочних сосиски без нічого, будь ласка" – підтвердив я своє замовлення.

P.S. Після крайнього завдання нас трохи пошматувало. Знищено багато речей. Відновлюємося. Якщо є бажання та можливість допомогти, дані картки та paypal: 5168752003565036 [email protected] Щиро дякую.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...