Как прапорщик Дубок, над которым все насмехаются, стал постоянным гостем телеэфиров: лайфхак от Ж

1 минута
117,4 т.
Как прапорщик Дубок, над которым все насмехаются, стал постоянным гостем телеэфиров: лайфхак от Ж

За годину до повідомлення Генштабу про вихід ЗСУ з Лисичанська (який насправді відбувся знааачно раніше) військовий експерт Ж розповів на марафоні, що ніхто нікуди не виходить, у місті точаться вуличні бої і т.д.

Видео дня

Тому мене дивує, як у час війни цей експерт пройшов шлях від прапорщика Дубка, над яким усі кепкують, від попсуй-прогнозиста, чиї прогнози не справджуються ще з 2014 року, до уважаємого члена общества, постійного гостя ефірів центральних каналів та ютубера з мільйонами переглядів.

Невже в нас так туго з воєнними експертами?..

Хоча... Чому дивує. Сьогоднішній його комент мимо каси - це і є відповідь, чому.

Тому що в більшості випадків Ж говорить ура-банальщину, причому саме ту, яку конкретний редактор/ведучий/глядач хоче від нього почути.

Мені це нагадує історію з футбольним типу експертом, колишнім арбітром ще радянських часів С. Коли до С телефонують і просять коментар щодо спірного ігрового моменту, він питає: "А ви від Динамо чи від Шахтаря?" - і залежно від цього дає трактування.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...