Мир теперь просто обязан поставить Россию на место

1 минута
29,6 т.
Мир теперь просто обязан поставить Россию на место

Ватажки окупованих територій підписали "договір про приєднання" до Росії з президентом країни-агресора. Анонсоване й очікуване дійство відбулося. Що, власне, сталося? З точки зору міжнародного права - нічого. Підписаний "договір" можна повісити на той самий цвяшок, де вже висять аналогічні папірці, укладені Кремлем з маріонетковими режимами Південної Осетії та Абхазії.

Видео дня

Водночас "договір" важливий для розуміння того, що Росія зробила остаточний вибір: іти й далі шляхом конфронтації. Причому конфронтації не лише з Україною, а з цивілізованим світом, який тепер просто зобов'язаний поставити Росію на місце.

У передчутті наростаючої напруги ряд держав напередодні закликали своїх громадян залишити територію Росії, розуміючи, що ті можуть стати жертвами провокацій або й заручниками, яких країна-агресор використає як обмінний матеріал у своїх торгах із Заходом. Це абсолютно адекватне розуміння ситуації. Росія і "русскій мір" небезпечні.

Але от що дивно. Деякі з цих країн Заходу одночасно залишають відкритими кордони для громадян Росії. Отямтеся, панове. Відчуйте різницю: це не біженці, а втікачі. І тікають вони не тому, що проти розв'язаної Росією війни не лише з Україною, а й - нагадаю - з цивілізованим світом, тобто з вами. Вони елементарно рятують свої шкури.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...