Обстановка в Северодонецке: украинские воины наносят противнику значительные потери

1 минута
49,7 т.
Обстановка в Северодонецке: украинские воины наносят противнику значительные потери

Російські війська захопили майже усе місто, і сьогодні продовжували атаки увесь день(03 червня), але зустріли відчайдушний опір украінських воїнів на околицях у кількох мікрорайонах.

Видео дня

Російська артилерія, міномети та танки сьогодні протягом 12 годин піддавали щільному артилерійському обстрілу усі квартали, які захищають наші бійці, будинки мирних мешканців, та промзону міста – територію заводу Азот.

Кілька російських штурмових груп намагались під прикриттям артилерійського вогню прорвати нашу оборону, але усі спроби було відбито.

Російські війська зносять будинки зосередженим вогнем, не звертаючи увагу, чи переховуються у будинках мирні громадяни. Те, що ворог не здатен захопити він намагається просто знищити.

Українські воїни попри важку обстановку наносять противнику значні втрати, боі йдуть жорстокі із застосуванням усіх видів зброї, але передусім артилерії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...