Очередное оружие от США: что получит Украина

1 минута
23,7 т.
Очередное оружие от США: что получит Украина

США оголосили про надання Україні чергової партії озброєння - дивимось що це.

Видео дня

Поставки плануються через деякий термін, це не поступить до нас скоро, але ми на це вже можемо розраховувати:

1. Ракетний комплекс HIMARS - 18 разом з новою партією ракет. Раніше Україна отримала 16 комплексів HIMARS, та 6 комплексів MLRS|Mars-2. Тобто кількість HIMARS збільшується вдвічі, що дозволить уражати одночасно набагато більшу кількість цілей. Збільшення HIMARS та ракет до них дозволяє уражати набагато більше цілей на тактичному рівні. Штаби підрозділів на передовій, невеликі склади БК, будинки, укриття особового складу, малі групи бойової техніки. Це значне посилення ударних можливостей ЗСУ особливо актуальне через спрямування на Донбас мобилизованих росіян.

2. 150 бронеавтомобілів Хамві. Багатоцільова машина для малих груп піхоти та спецназу, розрахунків ПТРК, ПЗРК, яка значно посилює тактичну маневреність військ.

3. 150 тактичних машин. Тип невизначений.

4. 40 тягачів та 80 трейлерів. Це засоби для збільшення тактичної маневреності важкої бойової техніки.

5. 2 радара для безпілотних авіаційних систем. Точна марка не вказана, з визначення можна зробити висновок, що це радари, які можут встановлюватись на безпілотники.

6. 20 багатоцільових радарів. Точна марка не вказана, судячи з кількості це можуть бути радари артилерийської розвідки, які нам вже постачали раніше.

7. Системи боротьби з безпілотниками.

8. Системи безпеки зв'язку та комунікацій.

9. Протимінні засоби та обладнання.

10. Бронежилети та амуніція. Сподіваюсь, що найближчим часом буде оголошено склад і чергового пакету негайної військової допомоги.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...